نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دادگاه بارسلونا به دلیل محدودیت های Covid 50٪ اجاره بهای کمتر از 26 آپارتمان توریستی را صادر کرد

[ad_1]

دادگاه بارسلونا به دلیل محدودیت های Covid 50٪ اجاره بهای کمتر از 26 آپارتمان توریستی را صادر کرد
دادگاه بارسلونا به دلیل محدودیت های Covid ، اجاره 50 درصدی برای 26 آپارتمان توریستی را صادر کرده است. تصویر: ویکی پدیا

دادگاه بارسلونا به دلیل محدودیت های Covid 50٪ اجاره بهای کمتر از 26 آپارتمان توریستی را صادر کرد.

دادگاه محلی در بارسلونا حکم داد که شرکتی که 26 آپارتمان توریستی را در این شهر اجاره می کند ، باید اجازه دهد 50٪ از اجاره را کاهش دهد ، حتی پس از آن که ویروس کرونا ویروس و محدودیت های بعدی تحرک ، سود آن را خرد کند.

Venpre SL از کاهش 82.7 درصدی سود اجاره ای خبر داد که نشان دهنده سقوط چشمگیر صنعت گردشگری در کاتالونیا و اسپانیا از زمان اجرای اولین بلوک سراسری در 15 مارس 2020 است.

با جذب بیش از 12 میلیون بازدید کننده در هر سال ، تعداد گردشگران خارجی که از ماه مارس به بارسلونا می رسند بیش از 80 درصد کاهش یافته است و برای اقتصاد کاتالون حدود 25 میلیارد یورو هزینه دارد ، تولید ناخالص داخلی بین 1.5 تا 2.9 درصد کاهش و از دست دادن تقریباً 90،000 شغل.

مستاجر بارها از مالک زمین تخفیف قابل توجه 40877 یورویی را خواسته است که هر ماه برای اجاره آپارتمان ها تعلق می گیرد ، در قرارداد آنها ذکر شده است که فقط برای فعالیت های مرتبط با جهانگردی قابل استفاده است. مالک زمین کلیه درخواست ها را رد کرد و در عوض پیشنهاد توقف داد. Venpre SL صاحب آپارتمان را در تاریخ 1 ژوئیه به دادگاه برد و این هفته قاضی در مورد تقاضای 50٪ کاهش اجاره بها تصمیم گرفت.

“تغییر غیرقابل پیش بینی شرایط”

این تصمیم تصدیق می کند که از زمان انعقاد قرارداد اجاره “تغییر غیرقابل پیش بینی شرایط” رخ داده است ، که باید بر هزینه های پرداخت شده توسط مستاجر تأثیر بگذارد. این تخفیف دارای اثر بازگشتی است و برای دوره زمانی از 1 آوریل 2020 تا 31 مارس 2021 اعمال می شود. موجر هنوز وقت تجدیدنظر در تصمیم را دارد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکرم “دادگاه بارسلونا با توجه به محدودیت های Covid ، دادگاه بارسلونا برای 50 درصد کاهش اجاره 26 آپارتمان توریستی” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *