نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دادگاهی برای مردانی که در نزدیکی سویل مردی بی خانمان را سوزاندند

[ad_1]

دادرسی برای مردانی که در نزدیکی سویل مردی بی خانمان را سوزاندند

شش مرد در سویل به اتهام سوزاندن ریش یک مرد بی خانمان برای فیلمبرداری یک ویروسی ویروسی محاکمه شدند ، این مرد روزها بعد در بیمارستان درگذشت.

دادستان ها در سویل به دنبال صدور احکام بین دو تا پنج سال برای شش متهم در دادگاهی هستند که پس از وقوع جرم در سال 2014 با تأخیرهای جدی روبرو شد. وکلا همه اتهامات علیه موکلان خود را رد کرده اند ، با این که یک شاهد اصلی از شهادت خودداری کرده و س questionال می کند که آیا آتش سوزی مرگ آن مرد.

در ماه مه 2014 ، مردان جوان ادعا کردند که در ازای سوزاندن ریش و ضبط ویدئویی از جنایت هولناک که در دوس هرماناس ، شهری کوچک در 15 کیلومتری جنوب سویل رخ داده ، به یک مرد بی خانمان پول پیشنهاد داده اند.

این مرد که معتاد به مواد مخدر بود این پیشنهاد را پذیرفت و بعداً به بیمارستان ویرجن دل روسیو در سویل منتقل شد و در آنجا پنج روز بعد درگذشت. اگرچه پزشکان تأیید می کنند که وی از ناحیه 6٪ از بدن خود دچار سوختگی شده است ، اما آنها نمی توانند نتیجه گیری قطعی کنند که آتش سوزی باعث مرگ وی شده است ، زیرا وی قبلاً از HIV درمان نشده و هپاتیت C رنج می برد.

یکی از شاهدان اصلی دادرسی اخیراً گفت که علی رغم تهدیدهای پلیس مبنی بر این که ممانعت از اثبات شواهد می تواند به عواقب قانونی منجر شود ، دیگر هیچ جزئیات شهادت خود را در سال 2014 به خاطر نمی آورد. یکی دیگر از محققان اصلی دفتر دوس هرماناس ناسیونال پلیس او در حال حاضر قادر به شهادت نیست زیرا آزمایش Covid-19 مثبت شده است. روند ادامه دارد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار ، دادگاهی برای مردانی که یک مرد بی خانمان را در نزدیکی سویل سوزاندند ، سپاسگزاریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *