نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

خیریه ها به اعلام نخست وزیر مبنی بر اصلاح مراقبت های اجتماعی پاسخ می دهند

[ad_1]

خیریه ها به اعلام نخست وزیر مبنی بر اصلاح مراقبت های اجتماعی پاسخ می دهند. اعتبار: Pixabay

Age UK & CSA بیانیه ای در واکنش به برنامه های اصلاح مراقبت های اجتماعی که توسط نخست وزیر امروز 7 سپتامبر اعلام شد ، منتشر کردند.

کارولین آبراهامز ، رئیس اتحادیه مراقبت و حمایت و مدیر امور خیریه در Age UK ، در مورد اصلاحات گفت: ارزش این را دارد که یکبار و هر نسل یکبار مراقبت های اجتماعی را ارتقا دهیم ، که نباید اجازه داده شود از بین برود.

“سرانجام ، امید به آینده ای بهتر وجود دارد و همه ما پیروز خواهیم شد ، زیرا هر یک از ما ، در هر سنی ، می تواند نیاز به مراقبت را ایجاد کند.

اگر پیشنهادات نخست وزیر اجرایی شود ، او شایسته اعتبار واقعی برای شکستن ازدحام است که اصلاحات رفاهی را به مدت طولانی به تاخیر انداخته است. بحث شدید در مورد نحوه پرداخت هزینه آن نباید اهمیت فوق العاده ای را که اکنون برای تثبیت و بازگرداندن مراقبت ها انجام می شود ، مبهم کند ، به ویژه پس از تحریف وحشتناک آنها توسط COVID-19.

“با 86000 پوند ، سقف برخی نیازها را تامین می کند و ترس از قبوض مراقبت را که به طور نامحدود در حال افزایش است برطرف می کند ، اگرچه در این سطح به تعداد کمتری از آنچه بسیاری امیدوار بودند کمک می کند. یک آزمایش درآمد سخاوتمندانه ممکن است پیام قابل توجهی برای بیشتر افراد باشد و منجر به دریافت تعداد بیشتری از افراد از حداقل کمک مالی شود. با این حال ، شیاطین زیادی در جزئیات وجود دارد که باید قبل از صدور حکم نهایی آنها را درک کنیم.

وی افزود: “NHS پیش از این تأمین مالی می شود و مراقبت های اجتماعی به شدت مورد نیاز است. مگر اینکه صدراعظم سرمایه گذاری قابل توجهی در بودجه شوراها در طول بررسی مخارج پاییز انجام دهد ، این خطر واقعی وجود دارد که اعلام نخست وزیر شکست بخورد.

“پیشنهادات گسترده تر از حد انتظار است و برخی از عناصر نامحدود که اواخر امسال توسعه خواهند یافت دارای پتانسیل هیجان انگیزی برای افزایش کیفیت و کمیت مراقبت های ارائه شده به افراد مسن و افراد دارای معلولیت و خانواده های آنها هستند که از آنها مراقبت می کنند ، و میزان ارتباط آن با NHS از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، به ویژه برای افراد مسن بسیار شکننده. ما منتظر شنیدن بیشتر هستیم. “


با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *