نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

خواننده افسانه ای دالی پرتون به برادر فقید خود رندی 68 ساله ادای احترام می کند

[ad_1]

خواننده افسانه ای دالی پرتون به برادر فقید خود رندی 68 ساله ادای احترام می کند
اعتبار:dolllyismyhero / توییتر

خواننده دینی خواننده دالی پرتون به برادرش رندی که در سن 68 سالگی درگذشت ادای احترام می کند

در یک پست احساسی در فیس بوک، خواننده 75 ساله از 9 تا 5 ، نوشت: “برادرم رندی در نبرد با سرطان شکست خورد. من و خانواده ام در غم از دست دادن او سوگواریم ، اما می دانیم که او در مکان بهتری از وضعیت فعلی ما قرار دارد. ما یک خانواده ایمانی هستیم و معتقدیم که او در نزد خدا در امان است و اعضای خانواده ای که قبلاً ادامه داده اند و با شادی و آغوش باز او را پذیرفته اند به او پیوستند.

“رندی خواننده ، نویسنده و هنرمند بزرگی بود. او سالها در گروه من آواز ، گیتار و باس نواخت. او از سال 1986 نمایش خود را در هالیوود اجرا می کرد. او ضبط های متعددی در نمودارها دارد ، اما دوئت او با من در “شعله های قدیمی نمی تواند شمع شما را نگه دارد” همیشه کانون توجه کارنامه من خواهد بود. او ادامه داد.

“You’re My Christmas” ، دو نفره ما در آخرین آلبوم کریسمس من ، به همراه دخترش هایدی ، همیشه مورد علاقه قرار می گیرند. این آخرین ضبط موسیقی او بود و همانطور که اکنون در بهشت ​​می درخشد به او می درخشد.

“همسر او دب ، دخترش هیدی ، پسر سابین ، نوه های هوستون و ترنت از او به یادگار مانده اند.

“ما همیشه او را دوست خواهیم داشت و او همیشه در قلب ما خواهد بود ،

دالی پرتون و خانواده

نکته قابل توجه اینکه ، رندی پرتون اولین کسی بود که آهنگ Roll On (Eighteen Wheeler) را در سال 1982 ضبط کرد. دو سال بعد ، آلاباما آن را در سال 1984 ضبط کرد ، که دوازدهمین تک آهنگ گروه بود.

پیش از این ، دالی پرتون برادرش لری را که اندکی پس از تولد وی در سال 1955 درگذشت و برادرش فلوید را که در سال 2018 درگذشت از دست داد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم: “دالی پرتون ، خواننده افسانه ای ، از برادرش رندی که در سن 68 سالگی درگذشت ادای احترام می کند.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.



[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *