نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

خواننده افسانه ای دالی پرتون به برادر فقید خود رندی 68 ساله ادای احترام می کند


خواننده افسانه ای دالی پرتون به برادر فقید خود رندی 68 ساله ادای احترام می کند
اعتبار:dolllyismyhero / توییتر

خواننده دینی خواننده دالی پرتون به برادرش رندی که در سن 68 سالگی درگذشت ادای احترام می کند

در یک پست احساسی در فیس بوک، خواننده 75 ساله از 9 تا 5 ، نوشت: “برادرم رندی در نبرد با سرطان شکست خورد. من و خانواده ام در غم از دست دادن او سوگواریم ، اما می دانیم که او در مکان بهتری از وضعیت فعلی ما قرار دارد. ما یک خانواده ایمانی هستیم و معتقدیم که او در نزد خدا در امان است و اعضای خانواده ای که قبلاً ادامه داده اند و با شادی و آغوش باز او را پذیرفته اند به او پیوستند.

“رندی خواننده ، نویسنده و هنرمند بزرگی بود. او سالها در گروه من آواز ، گیتار و باس نواخت. او از سال 1986 نمایش خود را در هالیوود اجرا می کرد. او ضبط های متعددی در نمودارها دارد ، اما دوئت او با من در “شعله های قدیمی نمی تواند شمع شما را نگه دارد” همیشه کانون توجه کارنامه من خواهد بود. او ادامه داد.

“You’re My Christmas” ، دو نفره ما در آخرین آلبوم کریسمس من ، به همراه دخترش هایدی ، همیشه مورد علاقه قرار می گیرند. این آخرین ضبط موسیقی او بود و همانطور که اکنون در بهشت ​​می درخشد به او می درخشد.

“همسر او دب ، دخترش هیدی ، پسر سابین ، نوه های هوستون و ترنت از او به یادگار مانده اند.

“ما همیشه او را دوست خواهیم داشت و او همیشه در قلب ما خواهد بود ،

دالی پرتون و خانواده

نکته قابل توجه اینکه ، رندی پرتون اولین کسی بود که آهنگ Roll On (Eighteen Wheeler) را در سال 1982 ضبط کرد. دو سال بعد ، آلاباما آن را در سال 1984 ضبط کرد ، که دوازدهمین تک آهنگ گروه بود.

پیش از این ، دالی پرتون برادرش لری را که اندکی پس از تولد وی در سال 1955 درگذشت و برادرش فلوید را که در سال 2018 درگذشت از دست داد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم: “دالی پرتون ، خواننده افسانه ای ، از برادرش رندی که در سن 68 سالگی درگذشت ادای احترام می کند.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *