نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

خواستار گنجاندن راهرو راه آهن Costa del Sol در بودجه های اروپا علیه Covid است

[ad_1]

خواستار گنجاندن راهرو راه آهن Costa del Sol در بودجه های اروپا علیه Covid است
اعتبار: Nerja Turismo

خواستار گنجاندن راهرو راه آهن Costa del Sol در بودجه های اروپا علیه Covid است.

بودجه های اروپایی برای مقابله با اثرات بحران سلامت برای یکی از بلندپروازانه ترین پروژه های معلق در استان مالاگا ، راهرو ساحلی ، روی میز گذاشته شده است.

و گرچه اولویت دولت ها اتصال پایتخت مالاگا به ماربلا است ، اما شهرداری آكساركا نمی خواهد این فرصت را از دست بدهد ، و نرجا اصرار دارد كه در صورت افزایش آن ، این كار در كل كاستا دل سول از مانیلوا تا نرجا

شورای نرجا در جلسه عمومی اخیر به اتفاق آرا یک پیشنهاد نهادی را تصویب کرد و از وزارت توسعه دولت اسپانیا خواست “مراحل مربوطه را قبل از مقامات اتحادیه اروپا برای گنجاندن Costa del Sol به طور کامل در کریدور راه آهن مدیترانه و معرفی سازوکارها انجام دهد. برای توسعه این پروژه در طول عبور از امتداد ساحل استان مالاگا “.

مشاور امنیت و حمل و نقل Francisco Arce گفت: “این می تواند تأثیر مثبتی در شهرداری ما داشته باشد و به توسعه اقتصادی کمک کند ، تعامل بین شهرهای کنار ساحل Del Sol و بقیه اندلس ، با توجه به اروپا به عنوان مقصد کالا ، .

“این همچنین می تواند راهی دیگر برای مراجعه بازدید کنندگان به شهرداری ما باشد.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “خواستار گنجاندن Costa del Sol در صندوق های اروپایی علیه Covid” می کنید متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *