نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

خشم به عنوان صاحب سالن ورزشی از استخوان فیل برای استخدام استفاده می کند

[ad_1]

خشم به دلیل این که صاحب سالن ورزشی از گودال های فیل برای کشیدن استفاده می کند ، چون عکس ها نشان می دهد که صاحب سالن ورزشی از گودال های فیل برای کشیدن پا استفاده کرده است.  گوزنهای یک فیل در پناهگاه حیوانات

اعتبار: شاتر استوک

توجه ، همانطور که عکس ها نشان می دهد یک مالک بدنسازی از حرکات فیل برای انجام فشارهای فشار استفاده می کند

مالک بدنسازی اما رابرتز پس از عکسی از خود در حال بارگیری با استفاده از مشبک های فیل در شبکه های اجتماعی با واکنش رعد و برق مواجه شد ماجراهایی با پناهگاه حیوانات فیل ها در آفریقای جنوبی. رابرتز غرق در کینه و بیرحمی شد و یک کاربر عصبانی توییتر گفت: “باور نمی کنم که او این کار را کرده باشد. او فاقد عقل سلیم و همدلی است. فیل سزاوار این است که با احترام رفتار شود. با آنها مهربان باشید.

با این حال ، رابرتز به ضربه منتقدان پاسخ داد و گفت که او چیزی جز تقسیم یک لحظه زیبا با پیروانش نمی خواهد.

“من موافق نیستم که به اشتراک گذاشتن یک لحظه باورنکردنی با این حیوان به نوعی بی رحمانه باشد. با این حال ، افراد زیادی هستند که فقط موارد منفی را می بینند.

“کتک زدن فیل ها بی رحمانه است ، سوار کردن آنها بی عیب نیست ، نگه داشتن آنها در یک محیط وحشتناک و کشتن آنها به دلیل عاج بی رحمانه است.

“کسانی که این تجربه را برای من به یک تجربه شگفت انگیز تبدیل کرده اید ، احساس می کنند چیزی است که باید از آن شرمنده باشم … شرمنده شما”.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم. “خشم به عنوان صاحب سالن ورزشی از استخوان فیل برای استخدام استفاده می کند” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *