نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

خرید کاغذ در حاشیه دولت به عنوان خرده فروشانی که در اثر انسداد گیر کرده اند

[ad_1]

به عنوان خرده فروشانی که توسط Lockdowns جعل کرده اند ، در حاشیه دولت کاغذ بخرید
به عنوان خرده فروشانی که توسط Lockdowns جعل کرده اند ، در حاشیه دولت کاغذ بخرید. تصویر: خرید کاغذ

خرید کاغذ در حاشیه دولت به عنوان خرده فروشانی که در اثر انسداد گیر کرده اند.

لوازم التحریر خرده فروشی Pخرید در آستانه ورود به دولت است زیرا زنجیره ای از “بار غیر قابل تحمل” خرده فروشان به دلیل انسداد هشدار داده است. این خرده فروش که حدود 1500 کارمند دارد و 127 فروشگاه دارد ، اطلاعیه ای را برای انتصاب مدیران مشاغل ثبت کرده است.

این حرکت به او 10 روز فرصت می دهد تا پیشنهاداتی را برای تغییر ساختار شرکت آماده کند و از آن در برابر طلبکاران برای این دوره محافظت می کند. این اقدام خرید کاغذ یک روز پس از اعلام محاصره مجدد دولت در سطح ملی صورت می گیرد. خرده فروشان غیر ضروری به دلیل بحران Covid-19 در تلاش برای بستن شعبات خود هستند ، بسیاری از شرکت ها فروش ارزشمند خیابان را از دست می دهند.

سخنگوی Paper Paper گفت که این شرکت علی رغم فروش زیاد آنلاین ، از پس زمینه سنگین در امان نمانده است. “خارج از محاصره ، ما تجارت خوبی انجام داده ایم ، اما از آنجا كه كشور با محدودیت های اضافی برای چند ماه آینده روبرو است ، ما باید آینده پایداری برای خرید كاغذ پیدا كنیم.” قسمت ضروری این کار “. شرکت حسابداری PwC برای رسیدگی به روند کار ایجاد شده است.

سخنگوی خرید مقاله افزود: “این وضعیتی نیست که ما می خواستیم در آن قرار بگیریم.” “تیم ما در تمام طول سال فوق العاده بوده است و نمی توانیم به اندازه کافی از آنها برای حمایتشان تشکر کنیم.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “خرید کاغذ در حاشیه دولت به عنوان خرده فروشان جعلی توسط قفل ها” اختصاص دادید متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.