نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

خرده فروشان انگلیسی سهام سوخته را که به دلیل هرج و مرج Brexit در اروپا رد شده تهدید می کنند

[ad_1]

خرده فروشان انگلیسی تهدید به سوزاندن سهام رد شده توسط اروپا به دلیل هرج و مرج Brexit می کنند
خرده فروشان انگلیسی تهدید به سوزاندن سهام رد شده توسط اروپا به دلیل هرج و مرج Brexit می کنند. تصویر: Pixabay

خرده فروشان انگلیسی تهدید به سوزاندن سهام رد شده توسط اروپا به دلیل هرج و مرج Brexit می کنند.

خرده فروشان انگلستان در حال بررسی رها کردن کالاهایی هستند که توسط مشتریان اتحادیه اروپا بازگردانده می شوند ، حتی برخی به دلیل هزینه های زیاد به فکر سوزاندن آنها و تلاش برای بازگرداندن آنها به کشور هستند.

به دنبال معرفی اسناد و عوارض جدید Brexit ، رئیس صنعت مد ، آدام منزل ، گفت: “نوشتن قیمت کالا برای معامله گران ارزان تر از پرداختن به همه چیز است” ، افزود که دادگاه حداقل چهار مورد را شامل می شود اتهامات و اسناد جدید

در همین حال ، ده ها هزار خریدار آنلاین با پرداخت هزینه های گمرکی و تحویل اضافی روبرو هستند که هزینه آنها تا یک سوم قیمت کالاهای سفارش داده شده از اتحادیه اروپا است. رسانه های فرانسوی گزارش دادند که از یک خریدار خواسته شده تا مبلغ 245 پوند لباس خریداری شده از یک وب سایت فرانسوی 77 پوند مالیات بپردازد.

دولت انگلیس پیشنهاد کمک می کند.

نخست وزیر گفت: شرکتهایی که “بدون تقصیر خودشان” به دلیل مشکل صادرات به اتحادیه اروپا ، غرامت دریافت می کنند. بوریس جانسون گفت که او “سرخوردگی” تجارت صادر شده به این قاره را درک می کند ، که از زمان اجرایی شدن قوانین جدید تجارت پس از Brexit بین انگلیس و اتحادیه اروپا با مشکلاتی روبرو شده است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری اختصاص دادید متشکریم. خرده فروشان انگلیسی تهدید می کنند “به دلیل هرج و مرج Brexit” سهام هایی را که اروپا رد می کند سوزاند. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.