نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

خدمات تحویل آنلاین Amazon Fresh ، سوپرمارکت ها در اسپانیا

[ad_1]

سرویس تحویل آنلاین آمازون تازه برای چالش زنجیره ای سوپرمارکت های اسپانیایی راه اندازی می شود
سرویس تحویل آنلاین آمازون تازه برای چالش زنجیره ای سوپرمارکت ها در اسپانیا راه اندازی شده است. تصویر: آمازون

سرویس تحویل آنلاین آمازون تازه برای چالش زنجیره ای سوپرمارکت های اسپانیایی راه اندازی شده است.

AMAZON FRESH سرویسی برای تحویل غذا و سایر محصولات در همان روز است و به طور مستقیم با زنجیره های سوپرمارکت سنتی در این کشور مانند مرکادونا ، ال کورت اینگلس ، آلدی یا کارفور و دیگران رقابت خواهد کرد.

آمازون امروز خدمات خود را برای تحویل سریع محصولات تازه از آن در مادرید اعلام کرد آمازون تازه سوپر مارکت. در حال حاضر فقط در دسترس مشتریان Prime است و به فروشگاه Dia می پیوندد که در اوایل سال جاری راه اندازی شد. هدف این شرکت آمریکایی ارائه عالی است برخط سوپرمارکت برای مصرف کنندگان تا بتوانند از طریق وب سایت خود خرید کنند.

مشتریان Amazon Prime اکنون می توانند از بین بیش از 10،000 مورد را مستقیماً از وب سایت شرکت یا از طریق برنامه تلفن همراه خود انتخاب کنند – بسیار راحت! محصولات موجود شامل تازه و منجمد ، گوشت ، ماهی ، میوه و سبزیجات ، لبنیات ، تنقلات و مواد ضروری است – همچنین مشتریان می توانند محصولات زیبایی و مراقبت شخصی ، اسباب بازی ها و لوازم التحریر را خریداری کنند.

با استفاده از این سرویس جدید که هفت روز در هفته در دسترس است ، شرکت اعلام کرد متعهد می شود سفارش را در همان روز ، در مدت دو ساعت و بدون هزینه تحویل تحویل دهد ، به شرطی که هزینه کل سفارش بیش از 50 یورو باشد. مشتریان عمده نیز می توانند خرید در فروشگاه دیا ، که در حال حاضر بیش از 7000 مورد از آمازون و همچنین محصولات محلی و مارک های بزرگ را ذخیره می کند.

کمیل بوئر ، رئیس آمازون تازه در اسپانیا ، فرانسه و ایتالیا گفت: “ما از گسترش خدمات فست فود ، محصولات زیبایی و مراقبت های شخصی و سایر دسته ها با راه اندازی Amazon Fresh هیجان زده هستیم.” “ما همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود هستیم برخط خرید. “

این شرکت با استفاده از همه گیری و نیاز (یا راحتی) به خریدهای آنلاین و گسترش خدمات به سایر کشورها ، این بار در اسپانیا.

آمازون قصد دارد در سراسر اسپانیا گسترش یابد و بدون شک محبوبیت این سرویس اثبات خواهد شد. حتی پس از پایان بحران ، روند تحویل در خانه برای فروشگاه روزانه یا هفتگی قطعاً ادامه خواهد یافت و شکوفا خواهد شد – پس از همه ، امروزه ، کسانی که می خواهند وقت خود را برای سفر به سوپرمارکت تلف کنند!


از اینکه وقت خود را برای خواندن این اخبار اختصاص دادید متشکریم “سرویس تازه خدمات آنلاین آمازون برای به چالش کشیدن زنجیره سوپرمارکت های اسپانیایی”. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.