نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

خدمات اضطراری در مورد خطر بالای “باران آتشین” ناشی از آتش سوزی سیرا برمجا هشدار می دهد

[ad_1]

خدمات اضطراری در مورد خطر بالای
خدمات اضطراری در مورد خطر بالای “باران آتشین” ناشی از آتش سوزی سیرا برمه هشدار می دهد. تصویر: infoca

خطر بالایی از پدیده ای به نام “باران آتشین” ناشی از آتش سوزی سیرا برمجا وجود دارد و به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از خطر سوختگی در خانه بمانند.

آلبرتو بنیتز ، شهردار ژوبریک ، گفت که دو ابر بزرگ دود مشاهده شده در آتش سوزی جنگل بزرگ در سیرا برمجا منجر به بسته شدن بیش از 1000 نفر در خانه های آنها شد ، که اخیراً در معرض خطر آنچه “باران” نامیده می شود ، قرار گرفته اند. از آتش “. که می تواند از این ابرها بیفتد و مردم را بسوزاند.

به گفته 112 Emergencias Andalucia ، پیروکومولاها یا ابرهای دود وجود دارد ، یکی در بالای هر یک از روستاهای ژوبریک و جنالگاسیل ، پدیده ای که معمولاً عمودی ظاهر می شود ، اما این بار آنها به صورت افقی گسترش یافته اند و این نشان دهنده آن است ، به شهردار گفته شد ، “آتش خطر باران “

بنیتز از عموم مردم خواسته است تا در رسانه های اجتماعی بررسی کنند که آیا افرادی در خیابان ها از این پدیده بی اطلاع هستند یا خیر ، و آنها واقعاً باید خود را در خانه های خود حبس کنند تا اینفوکا اعلام کند که این خطری امن است و همه درها را بسته نگه دارند. و پنجره ها برای جلوگیری از ورود دود به خانه ها و جلوگیری از تردد.

حدود 550 آتش نشان از تمام عملیات زمینی خارج شده اند ، اما حمله هوایی همچنان ادامه دارد ، با شعله های آتش در سطح 2 و در حال حاضر یک آتش نشان شجاع کشته شده است. مبارزه با آن ، با شرایط نامساعد جوی در حال حاضر.

طرح Infoca سخت در تلاش است تا شعله های آتش را مهار کند تا از بلعیدن جنگل بیشتر جلوگیری کند ، اما آنها می گویند شرایط شدید “تقریباً هر اقدامی را بی فایده می کند” ، زیرا 38 هواپیمای هوایی در حال حاضر در منطقه آسیب دیده کار می کنند زیرا آتش سوزی تقریباً 3600 هکتار را سوزانده است. ، همانطور که گزارش شده است laopiniondemalaga.esبه

___________________________________________________________

با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *