نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

خدمات اضطراری در مورد خطر بالای “باران آتشین” ناشی از آتش سوزی سیرا برمجا هشدار می دهد


خدمات اضطراری در مورد خطر بالای
خدمات اضطراری در مورد خطر بالای “باران آتشین” ناشی از آتش سوزی سیرا برمه هشدار می دهد. تصویر: infoca

خطر بالایی از پدیده ای به نام “باران آتشین” ناشی از آتش سوزی سیرا برمجا وجود دارد و به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از خطر سوختگی در خانه بمانند.

آلبرتو بنیتز ، شهردار ژوبریک ، گفت که دو ابر بزرگ دود مشاهده شده در آتش سوزی جنگل بزرگ در سیرا برمجا منجر به بسته شدن بیش از 1000 نفر در خانه های آنها شد ، که اخیراً در معرض خطر آنچه “باران” نامیده می شود ، قرار گرفته اند. از آتش “. که می تواند از این ابرها بیفتد و مردم را بسوزاند.

به گفته 112 Emergencias Andalucia ، پیروکومولاها یا ابرهای دود وجود دارد ، یکی در بالای هر یک از روستاهای ژوبریک و جنالگاسیل ، پدیده ای که معمولاً عمودی ظاهر می شود ، اما این بار آنها به صورت افقی گسترش یافته اند و این نشان دهنده آن است ، به شهردار گفته شد ، “آتش خطر باران “

بنیتز از عموم مردم خواسته است تا در رسانه های اجتماعی بررسی کنند که آیا افرادی در خیابان ها از این پدیده بی اطلاع هستند یا خیر ، و آنها واقعاً باید خود را در خانه های خود حبس کنند تا اینفوکا اعلام کند که این خطری امن است و همه درها را بسته نگه دارند. و پنجره ها برای جلوگیری از ورود دود به خانه ها و جلوگیری از تردد.

حدود 550 آتش نشان از تمام عملیات زمینی خارج شده اند ، اما حمله هوایی همچنان ادامه دارد ، با شعله های آتش در سطح 2 و در حال حاضر یک آتش نشان شجاع کشته شده است. مبارزه با آن ، با شرایط نامساعد جوی در حال حاضر.

طرح Infoca سخت در تلاش است تا شعله های آتش را مهار کند تا از بلعیدن جنگل بیشتر جلوگیری کند ، اما آنها می گویند شرایط شدید “تقریباً هر اقدامی را بی فایده می کند” ، زیرا 38 هواپیمای هوایی در حال حاضر در منطقه آسیب دیده کار می کنند زیرا آتش سوزی تقریباً 3600 هکتار را سوزانده است. ، همانطور که گزارش شده است laopiniondemalaga.esبه

___________________________________________________________

با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *