نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

خداحافظ شهردار سابق بنیدورم

[ad_1]

خداحافظ شهردار سابق بنیدورم
آگوستین ناوارو: عزاداری سه روزه برای شهردار سابق بنیدورم عکس: تالار شهر در بنیدورم

شهردار BENIDORM ، تونی پرز خواستار عزاداری رسمی سه روزه برای سلف خود ، آگوستین ناوارو آلوادو شد.

در اتاق شورا احتیاط برگزار شد ، اگرچه به دلیل محدودیت های اعمال شده علیه کوید ، مردم می توانستند یکی یکی برای آخرین ادای احترام کنند.

ناوارو ، متولد بنیدورم ، 59 ساله ، دو سال پیش به سرطان مبتلا شد.

متعلق به حزب PSOE ، وی از سپتامبر 2009 تا ژوئن 2015 شهردار بود. ناوارو بین سالهای 2015 و 2019 عضو شورای استان دیپوتاسیون بود و مشاور در تالار شهر بولولا بود.

تونی پرز گفت: “برای این تالار شهر ، برای این شرکت ، برای کسانی که قبل از ما بودند و برای مردم بنیدورم ناراحت کننده است.”


متشکرم که وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار ، خداحافظی شهردار سابق بنیدورم ، اختصاص دادید. برای اخبار روز بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار در سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.

مقاله قبلیهشدار فیلتر Silhouette Challenge: می تواند برای نمایش بدنه برهنه معکوس شود
مقاله بعدیThree Dead After Kilmarnock Night Of Chaos

لیندا هال

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 1970 شروع به نوشتن برای روزنامه های محلی انگلیسی زبان کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به انگلیسی زبان ها بسیار حیاتی است و در این راه دو نسخه از “اسپانیایی خود را گسترش دهید” منتشر می کند ، به انگلیسی زبان ها کمک می کند مهارت های زبانی خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *