نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

خداحافظ شاعر

[ad_1]

خداحافظ شاعر
جایزه CERVANTES: پادشاه فیلیپه و ملکه لتیزیا با فرانسیسکو براینز هفته گذشته عکس: تالار شهر اولیوا

فرانسیسکو برینز ، برنده جایزه ادبیات سروانتس امسال ، پنجشنبه گذشته ، 20 مه درگذشت.

دقیقاً یک هفته زودتر ، شاعر 89 ساله این جایزه را شخصاً در خانه خود در الکا ، اولیوا از پادشاه فیلیپه اسپانیا دریافت کرد ، زیرا برای او بسیار بد بود که در ماه آوریل به مراسم اهدای جوایز در آلکالا د هنارس برود.

براینس که زمانی نوشت: “مرگ یک قاعده بدون استثنا است” در بیمارستانی در سان گاندیا د بورخا ، گاندیا درگذشت ، جایی که فردای ملاقات شاه برای جراحی فتق فوری بستری شد.

بنیاد فرانسیسکو برینز فاش کرد که وضعیت وی پس از عمل “آرام و پایدار” است ، اما چند ساعت قبل از مرگ وخیم تر شد.


اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای حمایت از دیدار مجدد در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های سفر PCR اجرا می کند. لطفاً به ما کمک کنید تا از دولت انگلیس بخواهیم هزینه ها را تحمل کند.

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 70 شروع به نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به انگلیسی زبان ها بسیار حیاتی است و در این راه دو نسخه “اسپانیایی خود را گسترش دهید” منتشر می کند ، به انگلیسی زبان ها کمک می کند تا مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *