نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

حمله مسلحانه استرالیایی در جستجوی گربه

[ad_1]

حمله مسلحانه استرالیایی در جستجوی گربه
حمله مسلحانه استرالیایی در جستجوی گربه اعتبار: Pixabay

گفته می شود كه یك استرالیایی در جستجوی گربه خود به یك پناهگاه حیوانات در ملبورن حمله مسلحانه انجام داده است كه وی را “از لبه” برگردانده است.

تونی ویتمن 44 ساله متهم به حمله به پناهگاه حیوانات در روز دوشنبه (14 ژانویه) با اسلحه حمله در حالی که لباس استتار بر تن داشت بود. دادگاه پس از اینکه به وی گفته شد ویتمن به خانه سگهای گمشده در ملبورن حمله کرد ، به وی حمله کرد و گفت که باید روز بعد صبر کند تا گربه گمشده را پس بگیرد.

ویتمن با یک سری جنایات جدی مرتبط با این حادثه از جمله آدم ربایی ، سرقت مسلحانه ، جنایات اسلحه و زندان ساختگی روبرو است. به گفته بی بی سی ، وقتی ویتمن به پناهگاه رسید ، زنی را بست و ادعا کرد که “اگر همانطور که می گویم عمل کنی و به حرف های من گوش کنی ، من تو را شلیک نمی کنم”. وی سپس از او خواست قبل از تماس با پلیس تا 100 را بشمارد.

ویتمن حتی با حمله مسلحانه نتوانست گربه خود را بازیابی کند و روز بعد قبل از دستگیری و محکومیت به جرایم ، به پناهگاه بازگشت. وثیقه منتفی شده و وی باید در ماه آوریل به دادگاه بازگردد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “حمله مسلحانه جستجوی گربه های استرالیایی” برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.

مقاله قبلیJerzy Brzęczek به عنوان مربی لهستان اخراج شد

آواتار[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.