نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

حامیان پلیس مسلح دونالد ترامپ ساختمان کاپیتول ایالات متحده را شلوغ می کنند

[ad_1]

دموکراسی آمریکا در خطر است زیرا معترضین در درگیری مسلحانه با پلیس در تپه کاپیتول هستند. تصویر: توییتر

حامیان دونالد ترامپ در “رزرو مسلح” با پلیس هنگام هجوم جمعیت به ساختمان پایتخت آمریکا

پس از هجوم حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی رئیس جمهور به ساختمان ، در حال حاضر “درگیری مسلحانه” – معادل آمریکا در پارلمان – در ساختمان كاپیتول در حال انجام است. هنوز گزارش های تأیید نشده ای وجود دارد مبنی بر اینکه یک نفر مورد اصابت گلوله قرار گرفته و بسیاری دیگر زخمی دراز کشیده اند.

شخص رئیس جمهور ترامپ زودتر در اعتراض آنها شرکت کرد و آنها را تشویق کرد که به ساختمان كاپیتول آمریكا بروند تا جلسه دادرسی كنگره را بهم بزنند تا پیروزی جو بایدن را تایید كنند. رئیس جمهور وقت به معترضانی كه قبل از طلوع آفتاب صف كشیده بودند تا موقعیت عالی برای شنیدن صحبت های او را بدست آورند ، گفت: “ما به آنها اجازه نمی دهیم صدای شما را خفه كنند.” “ما هرگز تسلیم نخواهیم شد.”

معترضین قبل از حمله به کپیتول هیل ، شعارهای “ساختمان را بگیر!” و “جلوی دزدی را بگیر!” – یک ممتنع محبوب در حالی که طرفداران آقای ترامپ نتایج انتخابات ریاست جمهوری نوامبر را به چالش می کشیدند.

این آخرین اخبار است ، لطفاً بعداً برای به روزرسانی دوباره بررسی کنید.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله جدید ، “حامیان دونالد ترامپ در نیروهای مسلح با پلیس در حالی که جمعیت به ساختمان پایتخت ایالات متحده حمله می کنند ،” متشکریم). برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.

مقاله قبلیسارقان در حالی که وی در بیمارستان بستری بود به خانه دکتر هدایت شدند
مقاله بعدیشهرهای والنسیا به دلیل طوفان Philomena بازگشت به مدرسه را به تأخیر می اندازند

تونی وینتربرن[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *