نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جونتای د Extremadura منع رفت و آمد و محدودیت های جدید را اعلام کرد

[ad_1]

جونتای د Extremadura منع رفت و آمد و محدودیت های جدید را اعلام کرد
اعتبار: Junta de Extremadura توییتر

THE Junta de Extremadura گزارش می دهد که محدودیت های زیر باید طی 14 روز آینده اعمال شود که شامل عصر جدید است.

پس از جشن های امشب در نیویورک ، ساعت ممنوعیت رفت و آمد جدید ساعت 10 شب خواهد بود ، اگرچه در بیانیه اضطراری وزیر بهداشت توصیه کرد که “همه خیابان ها و همه مراکز پذیرایی باید در شب سال نو خالی باشند” زیرا “هیچ دلیل جشن گرفتن ».

اقدامات دیگری که از 1 ژانویه باید انجام شود شامل موارد زیر است: ظرفیت مغازه ها به 30 درصد محدود شده است ، صنعت هتل مجاز به نشستن بیش از چهار نفر در جدول نیست و مسابقات غیر قانونی ورزشی متوقف خواهد شد.

این اقدام به منظور جلوگیری از شیوع بیماری همه گیر پس از آن صورت گرفت که Extremadura بالاترین میزان تجمعی را در هفت روز گذشته در اسپانیا (250 در هر 100000 نفر) ثبت کرد ، در حالی که دولت منطقه Extremadura قبلاً هشدار داده بود كه اجازه جلسات را می دهد. فقط بین اعضای خانواده و حداکثر تا ده نفر.

به گفته رئیس گونرمو فرناندز وارا ، رئیس دولت جنتا د اکسترمادورا ، Extremadura با “پیچیده ترین وضعیت کل بیماری همه گیر” روبرو است ، این بدان معناست که “سال نو نباید به دلیل وضعیت بد جشن گرفته شود”.

وزیر بهداشت منطقه گفت: “[we] درخواست تجدید نظر کنید ، دعا کنید و از مردم بخواهید که شب سال نو را جشن نگیرند. “

  • ساعت رفت و آمد: 22:00
  • ظرفیت تجارت: 30٪
  • مهمان نوازی: گروه های 4 نفره پشت میز.
  • مسابقات غیر قانونی ورزشی ممنوع است.

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله ، “The Junta de Extremadura اعلام کرد مقررات منع رفت و آمد و محدودیت های جدید” را متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *