نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جوشوا مگیاس ، بازیکن فوتبال مالاگا ، به دلیل خطای کوید نیویورک عذرخواهی کرد

[ad_1]

جوشوا مژیاس ، فوتبالیست مالاگا پس از خطای کوید در نیویورک عذرخواهی کرد
اعتبار: عکس صفحه اینستاگرام

Josua Mejias ، فوتبالیست MALAGA ، پس از گرفتار شدن در جشن جشن NYE در مهمانی که نقض آشکار قوانین Covid است ، عذرخواهی می کند.

بازیکن مالاگا که روز گذشته (4 ژانویه) پس از حذف در بازی اخیر مقابل آلباسیته به تمرین بازگشت ، سرانجام با به اشتراک گذاشتن نامه گسترده ای در حساب های شبکه های اجتماعی خود ، سکوت خود را شکست ، جایی که اشتباه خود را پذیرفت و در مورد تحریم اعمال شده صحبت کرد از باشگاه

این جوان 23 ساله که در مهمانی سال نو شرکت کرده بود ، و توصیه های صریح باشگاه به کارمندان خود مبنی بر داشتن covid-19 در تیم را رعایت نکرد ، در تصاویر در شبکه های اجتماعی ظاهر شد ، جایی که می توان مدافع را در حال رقص در یک گروه مشاهده کرد. مردم.

مژیاس پس از گذراندن چندین تست PCR با نتایج منفی به طور معمول به تمرین بازگشت.

پلیسر ، مربی مالاگوییست ، توضیح داد که او بی مسئولیت است ، اما او یکی از “خانواده” ای است که رختکن را ساخته است.

بیانیه مدیااس قرائت شد: “مالاگوئیست های عزیز ، این احتمالاً سخت ترین نامه ای است که من تاکنون نوشتم. چند روز پیش من یک اشتباه بسیار جدی و کاملاً غیر قابل توجیه کردم. آنچه با شام با حلقه نزدیک من آغاز شد ، به برخی از تصاویر تبدیل شده است که در آن لحظه به حساسیت همه آسیب می رساند. من از خطری که برای همکارانم ، در میان مردم و خودم ایجاد کرده ام آگاه هستم. بیماری همه گیر covid-19 جهان را تحت کنترل درآورد و میلیون ها نفر جان خود را از دست داد.

“فاجعه ای که فقط با اجتناب از آنچه من در این تصاویر می دانم متوقف می شود. از خانواده ، دوستان ، همکاران و طرفداران عذرخواهی می کنم. من می خواهم به طور کلی از همه شهروندان عذرخواهی کنم. برای کسانی که به این بیماری مبتلا شده اند و یا از آن رنج می برند ، برای خانواده ها و دوستانشان ، کارمندان بهداشت و اعضای نیروهای امنیتی که زندگی خود را روزانه برای کمک به دیگران در معرض خطر قرار می دهند. و به همه کسانی که ممکن است از برخورد من رنجیده باشند.

“وقت فکر کردن داشتم. این کلمات کاملا صمیمانه است. این باشگاه تحریمی را برای من در نظر گرفت که من آن را با بلوغ ، احترام و استعفا می پذیرم. این سپر خیلی بزرگ است که نمی تواند با نگرشهایی از این دست آلوده شود. بدیهی است که این اتفاق دیگر رخ نخواهد داد. این اشتباهی بود که من از آن چیزهای زیادی آموختم. من دعا می کنم که هیچ کس از اعمال من هر روز آسیب نبیند و کابوس این بیماری همه گیر به زودی پایان یابد. معذرت می خواهم.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم ، Josua Mejias ، فوتبالیست مالاگا ، به دلیل نقض Covid در NYE عذرخواهی می کند. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *