نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جوایز گویا در مالاگا عملا امسال پخش می شود

[ad_1]

جوایز گویا در مالاگا عملا امسال پخش می شود
جوایز گویا در مالاگا عملا امسال پخش می شود. تصویر: آکادمی فیلم

GOYA AWARDS در مالاگا به دلیل نگرانی از ویروس کرونا تقریباً امسال پخش می شود

ساندرا گومز ، معاون شهردار والنسیا امروز (سه شنبه) اعلام کرد که شورای شهر والنسیا به همراه ماریانو باروسو ، رئیس آکادمی فیلم تصمیم گرفته اند که معتبر امسال 35شما گویا گویا 2021 در عمل برگزار می شود ، تصمیمی که خانم گومز آن را “منطقی ترین ، معقول ترین و مسئول شرایط فعلی” توصیف کرده است.

جوایز در تاریخ 6 مارس در تئاتر Soho Caixabank در مالاگابه میزبانی بازیگر آنتونیو باندراس و روزنامه نگار ماریا کاسادو ، نامزدها و برندگان هر جایزه را معرفی می کند و سپس جایزه خود را از طریق یک لینک ویدیویی زنده که توسط Televisión Española پخش می شود ، قبول می کنند.

معاون شهردار توضیح داد: “با فراوانی بسیار زیاد COVID ، باید از هرگونه امکان برگزاری اجتماعات بزرگ یا تمرکز افراد جلوگیری کنیم و دولت ها و م institutionsسساتی مانند آکادمی فیلم باید مثال زدنی باشند.”

آنتونیو باندراس ، میزبان مشترک ، اظهار داشت: “ما می خواهیم که این مراسم بزرگ علامت اولیه بهبود نه تنها سینمای اسپانیا ، بلکه بشریت باشد. ما در حال حاضر از همه گیری ، روزنامه نگاران ، بازیگران ، بخش های اجتماعی خسته شده ایم. ما به یک نقطه خستگی شدید رسیده ایم. ما امیدواریم که گویا گالا آغاز پایان این تونل باشد. ما با این توهم در حال قدم زدن هستیم. “

_______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “جوایز گویا در مالاگا عملا امسال پخش خواهد شد” متشکرم.

برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.