نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جنجال بر سر “رزرو” خط ساحلی بنیدورم

[ad_1]

جنجال بر سر
منبع: Pixabay / HarryFabel

اختلاف نظر بالاتر از “رزرو” در خط ساحلی بنیدورم. این مشکلی است که بنیدورم هر تابستان با هم برخورد می کند و شورای شهر سعی در از بین بردن آن دارد. خدمتکاران ساحلی کسانی هستند که به حمام کنندگان هشدار می دهند که نمی توانند جای خود را بگیرند و سپس آنجا را ترک می کنند ، اما دستورالعمل های آنها اغلب به گوش ناشنوا می رسد.

افسران پلیس محلی برای اطمینان از کنترل اوضاع در منطقه گشت زنی می کنند. لورنزو مارتینز ، مشاور منطقه گفت آنها “هر روز صبح می روند تا وضعیت را بررسی کنند” یا به درخواست کسی که می خواهد مکانی را در ساحل رزرو کند. اگر مشخص شود که این اشیا اشغال نشده است ، طبق مقررات اجازه داده می شود و بدون نظارت اموال را مصادره می کنند. این مشاور گفت: “ما باید توازنی برای استفاده عادی از ساحل پیدا کنیم.”

اما علی رغم همه هشدارها ، وضعیت هر روز با غسل هایی که هر روز صبح زود از خواب بیدار می شوند و مکان مناسبی را در امتداد ساحل پیدا می کنند ، تکرار می شود ، آنها فقط پس از چند ساعت به آنجا برمی گردند. در همین حال ، کسانی که وقتی به ساحل می روند می بینند که کل فضا اشغال شده است و اگر ساعت 7 صبح این کار را انجام ندهند ، فرصت تعمیر وسایل خود را ندارند. مناطقی که بیشترین عود را دارند منطقه Rincon de Loix در Torejo و برخی از بخشهای خاص Levante است.

همانطور که گزارش شده است اطلاعات.es، یک محلی واقعیت را توضیح می دهد: “اگر می خواهی جلو باشی باید زود بایستی پایین” ، زنی که ساعت 8:00 صبح پیاده می شود ، به این روزنامه اشاره می کند و عملاً هر روز همان مکان را اشغال می کند. او وقتی وسایلش را رها می کند می ماند ، اما می گوید خیلی ها “تا صبحانه یا خرید نروند” برنمی گردند.

دایان اهل لیمریک ایرلند است و قبلاً در سویل زندگی می کرد. وی پس از فارغ التحصیلی در دوره کارشناسی ارشد روزنامه نگاری و روابط عمومی ، علاقه زیادی به رسانه های دیجیتال نشان داده است. او علاوه بر علاقه به اخبار ، از تحصیل در رشته روانشناسی انسان ، تمرین پیلاتس لذت می برد و جایگاهی نرم برای تاپاس دارد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *