نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جمعیت لندن در طی همه گیری 700 هزار نفر کاهش یافت

[ad_1]

جمعیت لندن
جمعیت لندن ممکن است طی همه گیری 7000000 نفر کاهش یافته باشد. تصویر: Pixabay

جمعیت لندن ممکن است طی همه گیری 7000000 نفر کاهش یافته باشد.

حتی وقتی آخرین محدودیت های کوید از لندن برداشته شود ، ممکن است در خیابان های پایتخت کمی هیاهو باشد ، زیرا سوابق می گویند نزدیک به سه چهارم میلیون نفر از کلانشهرهایی که قبلاً شلوغ بوده اند – احتمالاً برای همیشه – کوچ کرده اند.

یک برآورد هشدار دهنده ، که توجه اقتصاددانان را به خود جلب کرد ، هشدار داد که جمعیت پایتخت انگلیس می تواند در طی همه گیر شدن ، 700000 نفر کاهش یابد. این معادل 8 درصد کاهش خواهد بود و اولین کاهش جمعیت لندن در بیش از 30 سال خواهد بود.

این پایتخت قربانی دهه ها روند مهاجرت شده است. اما آیا این امر مشکلاتی برای اقتصاد وی ایجاد خواهد کرد؟ جمعیت لندن توسط کارگران داخلی و خارجی که به دلیل جابجایی کار در دفتر کار آنلاین و تعطیل صنایع به طور موقت خارج شده اند ، دو بار مورد ضربه قرار گرفته است – برخی از آنها به دلیل مشکل در بوروکراسی پس از Brexit به اتحادیه اروپا نقل مکان کرده اند.

انقلاب مشق شب نیز کارمندان دفاتر خارج از لندن را وسوسه کرده است ، بسیاری به دنبال اجاره ارزان تر هستند.

در همین حال ، تصور می شود که برخی از کارگران متولد خارج از کشور که برای صنایع بسته شده توسط این همه گیر مانند مهمان نوازی و جهانگردی حیاتی هستند ، به کشورهای خود متولد شده اند. نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد جمعیت کشورهای اروپای شرقی ، مانند رومانی و بلغارستان ، در طول بحران افزایش یافته است زیرا فرار مغز آنها برعکس شده است.

بسته به اینکه کارگران برگردند یا بطور دائم ترک کنند ، این تغییرات چقدر برای اقتصاد لندن مضر است؟ بانک آمریکا هشدار داده است که سناریوی هولناک جمعیت که توسط مرکز آمار اقتصادی برتر (ESCoE) تشریح شده است می تواند از رشد بالقوه انگلستان بکاهد.

سناریویی که در آن جمعیت انگلستان 1.3 میلیون نفر کمتر از آنچه در حال حاضر اداره آمار ملی (ONS) تخمین زده شده در حال رشد است و نیمی از کارگران تا اواسط سال 2022 بازگشت می کنند ، به معنای افزایش نیروی کار بین سالهای 2020 و 2025 نیست ، بانک ایالات متحده گفت

مایکل اوکانر ، یکی از اقتصاددانان تخمین های ESCoE ، توضیح می دهد: “رشد جمعیت در حال افزایش تقاضا برای طیف وسیعی از کالاها و خدمات از خرید هفتگی تا خانه برای زندگی است.” “هر شخص دیگری به جستجو اضافه می کند.”

مهاجرت جمعی انگلیس

تاد فورمن ، شهروند دو تابعیتی ایالات متحده و انگلستان ، در میان کسانی بود که در سال 2020 پایتخت را ترک کرد. او در ماه اکتبر پس از مشاهده “تغییر بد” در انگلستان به دلیل تلاش برای جدایی از اتحادیه اروپا ، به پاریس نقل مکان کرد. .

وكیل 47 ساله خدمات مالی گفت: “من Brexit را یك اشتباه بزرگ و غم انگیز می دانم كه عمدتاً ناشی از بیگانه هراسی ، استثنا British اشتباه انگلیس و نواقص در ساختارهای دموكراتیك انگلیس است.” “COVID نقشی در تصمیم من برای مهاجرت ندارد … [although] عزیمت را دشوارتر کرد. “

فورمن روشن بود که دیگر هیچ بازگشتی وجود نخواهد داشت. وی گفت: “من هیچ برنامه و تمایلی برای بازگشت به زندگی در انگلیس ندارم.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم: “جمعیت لندن ممکن است طی یک بیماری همه گیر 700،000 نفر کاهش یابد.” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *