نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جشنواره بین المللی فیلم ماربلا 2021 در 8 سپتامبر آغاز می شود

[ad_1]

جشنواره بین المللی فیلم ماربلا 2021 در 8 سپتامبر آغاز می شود
جشنواره بین المللی فیلم ماربلا 2021 در 8 سپتامبر آغاز می شود تصویر: miff

جشنواره بین المللی فیلم ماربلا 2021 به زودی برگزار می شود که از 8 تا 12 سپتامبر در سینمای لوکس گویا در پورتو بانوس برگزار می شود.

در دفتر خاطرات خود جا باز کنید ، زیرا جشنواره بین المللی فیلم ماربلا است بازگشت، و پس از لغو در سال 2020 به دلیل همه گیری ، سازمان دهندگان وعده جشنواره بزرگتر ، بهتر و پر زرق و برق تر از همیشه ، برای شانزدهمین سال خود را می دهند.

اولین نمایش فیلم امسال را می توان در محیط خیره کننده ای مشاهده کرد مجموعه تئاترو گویا برای بسیاری از سینماها در محیط مجلل ماربلا پورتو بانوس، واقع در Avenida Julio Iglesias s / n ، 29660به

به دنبال راه معتبر جشنواره فیلم کنکه در ژوئیه امسال ادامه یافت ، اکنون نوبت اسپانیا است و همان جواهر معتبر در تاج ماربلا برای قدم گذاشتن روی فرش قرمز ، با نمایش فیلم های برتر ، با حضور کارگردانان معروف و ستارگان برتر سینما از بریتانیا و از آمریکا.

در 12 سپتامبر ، برای بستن این رویداد سالانه با تحسین بین المللی ، یک شام بزرگ و مراسم اعطای جوایز زیر ستاره ها در هتل منحصر به فرد H10 Marbella برگزار می شود ، همانطور که در زیر مشاهده می کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید بلیط و غیره ، به وب سایت مراجعه کنید: https://www.marbellafilmfestival.com/#getstarted

جشنواره بین المللی فیلم ماربلا پروژه برجسته New World Trust است ، سازمانی که برای حمایت از هنرمندان با استعداد در سراسر جهان راه اندازی شده است و می توانید تریلر رسمی جشنواره فیلم را در زیر مشاهده کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=6R_Lkl6sOpQ

___________________________________________________________

با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *