نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جشنواره بین المللی فیلم ماربلا نوید درخشندگی و درخشش را می دهد

[ad_1]

مک درست با برندگان جایزه 2019
مک درست با برندگان جایزه 2019 اعتبار: جشنواره بین المللی فیلم ماربلا

جشنواره بین المللی فیلم ماربلا علیرغم همه گیری همه گیر و درخشش را نوید می دهد و یکشنبه دوازدهم سپتامبر مراسم اهدای جایزه مضاعفی دارد.

سال گذشته 15ث جشنواره بین المللی فیلم ماربلا (MIFF) قرار بود به دلیل همه گیری همه گیر یک رویداد مجازی باشد و ترس وجود داشت که رویداد امسال یک جشنواره آنلاین باشد ، اما خوشبختانه اینطور نیست.

در گفتگو با مک چکاوه ، او بسیار خوش بین بود و احتمالاً از پاسخ باورنکردنی MFF امسال کمی شگفت زده شد.

وی گفت: “نه تنها ضبط در همه رده های فیلمسازان از 13 کشور مختلف وجود دارد ، بلکه بسیاری از تهیه کنندگان ، کارگردانان و بازیگران برای شرکت در این رویداد که از 8 تا 12 سپتامبر برگزار می شود ، به ماربلا سفر می کنند.”

کمتر از 12 فیلم بلند وجود ندارد که بسیاری از آنها اولین نمایش اسپانیایی خود را در جشنواره داشته اند و اگرچه ممکن است نام برخی از کارگردانان برای مخاطبان انگلیسی مشخص نباشد ، اما دامیان چاپا مستقر در آمریکا به عنوان بازیگر میزبان فیلم In Blood بود. In، Blood Out پرفروش ترین فیلم لاتین تمام دوران است.

در مورد Mac ، به لطف MIFF ، دامیان از جشنواره قبلی بازدید کرد و از آن زمان دو فیلم بلند در اسپانیا ساخته است که آخرین آنها ، Dark Light ، در MIFF امسال ارائه شد.

علیرغم اخطارهای نسبتاً کوتاه و محدودیت های سفر ، تعداد قابل توجهی از متخصصان فیلم گفتند که در طول هفته در ماربلا حضور خواهند داشت تا در سمینارهای مختلف صبحگاهی شرکت کنند که شامل مشاوره در مورد نحوه تأمین بودجه فیلم های آینده و نحوه ساخت فیلم برای شرکت هایی مانند آمازون و نتفلیکس است. و همچنین سایر رویدادها.

مراسم اهدای جایزه ستاره بزرگ در حال حاضر فروخته شده است ، اما همیشه این فرصت وجود دارد که نسخه های مختلف آن را در سینما تئاترو گویا در پوئرتو بانوس ببینید و سفارش کامل فیلم ها را می توانید در https://www.marbellafilmfestival.comبه

ظاهراً مک همچنان تعهد خود را برای مترادف ساختن نام ماربلا با فیلم ها نشان می دهد و فیلمسازان را تشویق می کند تا از شرایط سخاوتمندانه ای که ماربلا و سایر کمیسیون های فیلم ارائه می دهند ، استفاده کنند.

یکی از بازدیدکنندگان همیشگی تری استون بازیگر و تهیه کننده است که امسال جایزه بهترین بازیگر مرد را برای بازی در فیلم Rise of the Footsoldier Origins دریافت می کند که اولین بار شنبه 11 سپتامبر روی فرش قرمز نمایش داده شد.

او به من گفت: “قفل در واقع نوعی نعمت برای کارگردانان مستقل مانند ما بود ، زیرا استودیوهای بزرگ باید تعطیل می شدند ، اما ما از زمان برای توسعه پروژه های جدید استفاده کردیم و به محض شروع تصویربرداری ، کار را بسیار دشوار کردیم. بودجه.

“ما همه پروتکل ها را دنبال کردیم و سه فیلم متفاوت ساختیم بدون اینکه کسی به کووید مبتلا شود. Footsoldier اولین کسی است که آزاد شد و ما خوشحالیم که او برای دو جایزه MIFF مبارزه می کند.

به عنوان یکی از حامیان جشنواره بین المللی فیلم ماربلا ، ما در یورو ویکلی نیوز مفتخریم که مجدداً به این رویداد بزرگ ملحق شده ایم ، موفقیت این رویداد را به مک و تیمش تبریک می گوییم و آرزوی موفقیت برای این فیلمسازان داریم.

با تشکر از شما برای خواندن “جشنواره بین المللی فیلم ماربلا نوید درخشندگی و درخشش را می دهد” آو به یاد داشته باشید که همه مقالات تولید شده توسط یورو ویکلی نیوز به صورت رایگان قابل دسترسی هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *