نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جستجو برای یک کودک 4 ساله که در سوپرمارکت Axarquía گم شده بود لغو شد

[ad_1]

جستجو برای کودک 4 ساله ای که از یک سوپرمارکت در آکسارکا ناپدید شد لغو شد

جستجو برای کودک 4 ساله ای که از یک سوپرمارکت در آکسارکا ناپدید شد لغو شد.

هنگامی که پلیس برای یافتن کودک گمشده خود ، که قبلاً از سوپرمارکت محلی ناپدید شده بود ، تماس گرفت ، والدین کودک 4 ساله “در وجد” بودند.

به لطف درخواست های پشتیبانی پلیس محلی ، کودک 4 ساله فقط در جاده شلوغ A-7206 که بین Algarrobo Costa و Pueblo جریان دارد پیدا شد. او دقایقی بعد به والدینش تحویل داده شد ، وی در حدود 300 متری محل پیدا شدن کودک در یک سوپرمارکت چشم خود را از دست داد.

کاربران شبکه های اجتماعی خیلی زود از پلیس محلی تعریف و تمجید کردند. یک کاربر ، ماریا. گفت: “درخشان ، من می خواهم از سرعت و کارآیی پلیس تقدیر کنم

کاربر دیگر ، آنجلا. G. گفت: ” یک کودک می تواند در عرض چند ثانیه ناپدید شود ، این تقصیر والدین نیست ، وقتی والدین به خرید می روند ، بچه ها خسته می شوند و می روند ، دختر کوچک من یک بار این کار را کرد ، وقتی نگهبانان آن را برگرداندند ، تقریباً بیهوش شدم. “

حقایقی درباره کودکان گمشده

سالانه بیش از 20،000 کودک در اسپانیا ناپدید می شوند. گزارشی از سوی مرکز ملی مفقودین اسپانیا به وزیر امور خارجه ، بخشی از وزارت کشور ، نشان داد که تقریباً تمام کودکان مفقود شده در اسپانیا از ملیت غیر اسپانیایی گزارش شده اند.

اطلاعات از پایگاه داده مربوط به افراد گمشده و افراد ناشناس و بقایای انسانی (PDyRH) و سیستم آمار جرم (SEC) ثبت شده توسط نیروی پلیس اسپانیا گرفته شده است. از 12330 شکایت فعال – تا دسامبر 2018 – فقط 519 مورد مربوط به خردسالان با ملیت اسپانیایی بوده است.

آمار آدم ربایی اسپانیا با بقیه جهان مطابقت دارد. با این حال ، به نظر می رسد یک نقطه داغ برای ربودن کودکان خارجی است: این ممکن است شامل ربودن والدین و قاچاقچیانی باشد که از اسپانیا به عنوان دروازه ورود به سایر نقاط جهان استفاده می کنند.

در واقع ، این کشور توسط کمیسیون اروپا به عنوان کانون اصلی اتحادیه اروپا برای قاچاق انسان شناخته شده است. در همین حال ، از سال 2011 ، بیش از 2400 مورد کودک ربایی با درگیر شدن یکی از والدین قربانی در اسپانیا ثبت شده است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “جستجو برای کودک 4 ساله مفقود شده در سوپرمارکت Aksarka لغو شد” متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.