نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جستجوی آنا و توماس گیمنو در تنریف لغو شد

[ad_1]

جستجوی آنا و توماس گیمنو در تنریف لغو شد
جستجوی آنا و توماس گیمنو در تنریف لغو شد. تصویر: توییتر

جستجوی آنا و توماس گیمنو در تنریف لغو شد.

انتظار می رود مقام قضایی تحقیق در مورد دختران آنا و اولیویا که گفته می شود توسط پدرشان در تنریف کشته شده اند ، پایان عملیات ردیابی کشتی اقیانوس شناسی را خواستار شود. ” آنجلس آلوارینیو

ناخدا و رئیس عملیات جستجوی کشتی به این نتیجه رسیدند که ادامه ردیابی در برابر ناهمواری و مشکل برای مذاکره در زمین های زیر آب “غیرممکن” است.

رئیس دادگاه دادگاه خشونت علیه زنان شماره دو از سانتا کروز د تنریف، ارگان مسئول پرونده ، امروز چهارشنبه ، 30 ژوئن ، پس از دریافت گزارشی از کشتی ، تصمیم را به عنوان “کاملاً غیرقابل دسترسی” تصویب کرد.

طبق گزارش فنی ، در جریان جستجو ، پلیس قضایی موفق به جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات جدید شد.

افسران دریافتند که قایق مدت زیادی پس از از دست دادن سیگنال تلفن همراه توماس گیمنو منحرف شده است ، پس از آن موتورها دوباره شروع به کار می کنند و او حدود سه دقیقه حرکت می کند تا اینکه دوباره متوقف شوند.

به این ترتیب تیم پیشنهاد داد: “نقطه ای كه موتورها دوباره متوقف می شوند ، به محكم ترین نقطه ای تبدیل می شود كه توماس می توانست خودش را به دریا بیندازد.”

از این نقطه جغرافیایی ، منطقه جستجو جدیدی تعریف شده است که مرکز آن 500 متر عمق و 250 متر عمق دارد.

سرپرست تیم توضیح داد: “به احتمال زیاد ، گیمنو (پدر) به منطقه ای كه بطری ها پیدا شده بود پرید و متعاقباً توسط جریان جارو شد.”

عرض منطقه جستجو در حدود 14 کیلومتر تخمین زده شده است. ربات زیر آب بسته به آب و هوا و شرایط فعلی دریا در یک خط عمود ثابت حرکت می کند و با سرعت 20 متر در ساعت حرکت می کند.

بنابراین گزارش ، مطالعه 14 کیلومتر قایقرانی با این روش “کاملاً غیرقابل دسترسی” است ، همچنین بیان می کند که اگرچه این ربات ابزاری ایده آل برای جستجو در مناطق محلی تر است ، اما در مورد نواحی بسیار وسیع و فاقد جا برای پیمایش یا پیمایش ، ابزاری ایده آل نیست و از برخی جهات بسیار محدود است.

در نتیجه گزارش قبلی و پس از مصاحبه شخصی با افسر عملیات کشتی و همراه با افسران پلیس مسئول تحقیقات ، به اتفاق آرا نتیجه گرفت که ادامه جستجو غیرممکن است.

به همین دلیل ، دادستان راستی آزمایی طی چند روز آینده با صدور قطعنامه ای به کشتی gengeles Alvariño اجازه می دهد تا عملیات فعلی خود را متوقف کند.


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *