نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جستجوی آنا و توماس گیمنو در تنریف لغو شد


جستجوی آنا و توماس گیمنو در تنریف لغو شد
جستجوی آنا و توماس گیمنو در تنریف لغو شد. تصویر: توییتر

جستجوی آنا و توماس گیمنو در تنریف لغو شد.

انتظار می رود مقام قضایی تحقیق در مورد دختران آنا و اولیویا که گفته می شود توسط پدرشان در تنریف کشته شده اند ، پایان عملیات ردیابی کشتی اقیانوس شناسی را خواستار شود. ” آنجلس آلوارینیو

ناخدا و رئیس عملیات جستجوی کشتی به این نتیجه رسیدند که ادامه ردیابی در برابر ناهمواری و مشکل برای مذاکره در زمین های زیر آب “غیرممکن” است.

رئیس دادگاه دادگاه خشونت علیه زنان شماره دو از سانتا کروز د تنریف، ارگان مسئول پرونده ، امروز چهارشنبه ، 30 ژوئن ، پس از دریافت گزارشی از کشتی ، تصمیم را به عنوان “کاملاً غیرقابل دسترسی” تصویب کرد.

طبق گزارش فنی ، در جریان جستجو ، پلیس قضایی موفق به جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات جدید شد.

افسران دریافتند که قایق مدت زیادی پس از از دست دادن سیگنال تلفن همراه توماس گیمنو منحرف شده است ، پس از آن موتورها دوباره شروع به کار می کنند و او حدود سه دقیقه حرکت می کند تا اینکه دوباره متوقف شوند.

به این ترتیب تیم پیشنهاد داد: “نقطه ای كه موتورها دوباره متوقف می شوند ، به محكم ترین نقطه ای تبدیل می شود كه توماس می توانست خودش را به دریا بیندازد.”

از این نقطه جغرافیایی ، منطقه جستجو جدیدی تعریف شده است که مرکز آن 500 متر عمق و 250 متر عمق دارد.

سرپرست تیم توضیح داد: “به احتمال زیاد ، گیمنو (پدر) به منطقه ای كه بطری ها پیدا شده بود پرید و متعاقباً توسط جریان جارو شد.”

عرض منطقه جستجو در حدود 14 کیلومتر تخمین زده شده است. ربات زیر آب بسته به آب و هوا و شرایط فعلی دریا در یک خط عمود ثابت حرکت می کند و با سرعت 20 متر در ساعت حرکت می کند.

بنابراین گزارش ، مطالعه 14 کیلومتر قایقرانی با این روش “کاملاً غیرقابل دسترسی” است ، همچنین بیان می کند که اگرچه این ربات ابزاری ایده آل برای جستجو در مناطق محلی تر است ، اما در مورد نواحی بسیار وسیع و فاقد جا برای پیمایش یا پیمایش ، ابزاری ایده آل نیست و از برخی جهات بسیار محدود است.

در نتیجه گزارش قبلی و پس از مصاحبه شخصی با افسر عملیات کشتی و همراه با افسران پلیس مسئول تحقیقات ، به اتفاق آرا نتیجه گرفت که ادامه جستجو غیرممکن است.

به همین دلیل ، دادستان راستی آزمایی طی چند روز آینده با صدور قطعنامه ای به کشتی gengeles Alvariño اجازه می دهد تا عملیات فعلی خود را متوقف کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *