نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جزیره من همه محدودیت های قفل را برمی دارد

[ad_1]

جزیره من همه محدودیت های قفل را برمی دارد
تصویر هفت پادشاهی: توییترalexrbell

ISLE OF MAN تمام محدودیت های قفل کردن Covid را کاملاً برطرف می کند

دولت جزیره من صبح روز دوشنبه ، اول فوریه محدودیت های خود در زمینه انسداد ویروس کرونا را به طور کامل لغو کرد. از امروز ، همه میخانه ها و رستوران ها به طور معمول برای کار باز هستند و 60،000 جزیره ای دیگر مجبور نیستند ماسک بزنند یا فاصله اجتماعی را انجام دهند. این اقدام چشمگیر و بسیار خوشآمد پس از آن انجام شد که این جزیره در 31 ژانویه فقط 15 عفونت مثبت از کوید را ثبت کرد.

در حالی که مرزهای جزیره من در حال حاضر بسته هستند ، همه شرکت ها می توانند دوباره بازگشایی شوند ، بیشتر کارکنان می توانند به کار خود برگردند و مدارس نیز باز هستند.

هوارد کوایل ، وزیر ارشد جزیره من گفت:

“ما از آخرین داده ها تشویق شده ایم و معتقد نیستیم که در حال حاضر شواهدی از انتقال جامعه وجود دارد.

“بنابراین ، برای کسانی که مشتاقانه منتظر رسیدن به عزیزان خود و از سرگیری زندگی عادی خود هستند ، تا آنجا که ممکن است اطمینان داریم که انجام چنین کاری ایمن است.

“بنابراین ، ما از روز دوشنبه همه محدودیت های مسدود کردن مشاغل و افراد را حذف خواهیم کرد.

“در اول فوریه ، ساکنان می توانند بیرون بروند ، به دیدار دوستان و اقوام خود بروند ، کودکان به کلاس های درس خود بازمی گردند و مشاغل می توانند دوباره راه اندازی شوند.”

یک میخانه محلی ، هفت پادشاهی در داگلاس ، یک دقیقه بعد از نیمه شب افتتاح شد و بار پر از افرادی بود که می خواستند صبح زود بنوشند.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در مقاله “جزیره من تمام محدودیتهای قفل را افزایش می دهد” متشکریم. برای اخبار روزانه بریتانیا ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.