نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جزایر بالئاریک ممکن است بهترین مقصد تابستانی امسال باشد

[ad_1]

جزایر بالئاریک ممکن است بهترین مقصد تابستانی امسال باشد
جزایر بالئاریک ممکن است بهترین مقصد تابستانی امسال باشد. اعتبار: فرماندار Illes Balear Noticias

در حالی که اسکاندیناویایی ها برای تعطیلات تابستانی خود به جزایر می روند ، برای فرار آفتابی به جزایر بالئار اوضاع مثبت به نظر می رسد!

پس از آنکه اسکاندیناوی ها برای تعطیلات تابستانی خود به جزایر رفتند ، برای استراحت آفتابی در جزایر بالئاریک اوضاع مثبت به نظر می رسد! هر دو تلگراف و دیلی میل در انگلیس ادعاهایی از رابرت کورتس ، وزیر امور خارجه پارلمان در امور حمل و نقل را گزارش کرده اند که نشان می دهد دولت انگلستان هنگام بررسی مشاوره سفر ، “رویکرد جزیره” را در صورت امکان استفاده خواهد کرد.

دادگاه به س aال یکی از اعضا در مورد سیستم چراغ راهنمایی انگلستان پاسخ داد ، پیشنهاد می کند که در بررسی بعدی سفر ، جزایر بالئاریک ، جزایر قناری و جزایر یونان متفاوت از سرزمین اصلی اسپانیا و یونان در نظر گرفته شوند. انتظار می رود این تغییرات در 7 ژوئن انجام شود و انتظار می رود جزایر در لیست سبز قرار گیرند و برای سفر ایمن باشند ، مطابق با خبرنامه روزانه مایورکا.

در پرونده Balearics ، طبق داده های وزارت بهداشت منطقه 25 ماه مه ، میزان بروز 14 روزه کلی در حال حاضر 38.5 است. به طور خاص در مایورکا 34.82 است. نرخ هفت روز به ترتیب 14.14 و 16.63 است. برای کل اسپانیا ، فرکانس 14 روزه 128.12 است.

فرانچسکو ماتئو ، مدیر آژانس گردشگری استراتژیک Aetib ، روز پنجشنبه گفت: “جزایر بالئاریک بهترین مقصد مدیترانه ای برای بازارهای مهم گردشگری خواهد بود” در این تابستان. وی همچنین افزود که جزایر بالئاریک “مقصدی که همیشه بوده اند” ادامه خواهد داشت ، این نشانه ای از مثبت بودن هتل دارانی است که ناامید از استقبال از گردشگران در تابستان امسال هستند.

متیو گفت: “همه کارهایی که Aetib انجام می دهد تقویت موقعیت جزایر به عنوان یک مقصد اصلی است و این کار ثمره دارد” ، ما از نظر ایمنی ، پروتکل ها و مراقبت های بهداشتی تکالیف خود را انجام داده ایم. به همین دلیل ما آماده ورود گردشگران هستیم. “

فعالیت رزرو نیز با افزایش 30 درصدی در هفته از آوریل در بازار آلمان و بازگشت تورهای مسافرتی بیشتر به سفرهای عادی ، امیدوارکننده به نظر می رسد ، بنابراین تعداد هتل های بازگشایی شده باید با تعداد بیشتری از هتل ها و پروازهای موجود ، تعداد بازدید کنندگان افزایش یابد. به نوبه خود باید افزایش یابد.


اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای کمک به اتحاد مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های PCR انجام می دهد. لطفاً به ما کمک کنید تا دولت را به محدود کردن هزینه ها ترغیب کنیم http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn-champion-the-rights-brits-in-spain-to-s-heve-love-ones-again/

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *