نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جزایر بالئاریک ممکن است بهترین مقصد تابستانی امسال باشد


جزایر بالئاریک ممکن است بهترین مقصد تابستانی امسال باشد
جزایر بالئاریک ممکن است بهترین مقصد تابستانی امسال باشد. اعتبار: فرماندار Illes Balear Noticias

در حالی که اسکاندیناویایی ها برای تعطیلات تابستانی خود به جزایر می روند ، برای فرار آفتابی به جزایر بالئار اوضاع مثبت به نظر می رسد!

پس از آنکه اسکاندیناوی ها برای تعطیلات تابستانی خود به جزایر رفتند ، برای استراحت آفتابی در جزایر بالئاریک اوضاع مثبت به نظر می رسد! هر دو تلگراف و دیلی میل در انگلیس ادعاهایی از رابرت کورتس ، وزیر امور خارجه پارلمان در امور حمل و نقل را گزارش کرده اند که نشان می دهد دولت انگلستان هنگام بررسی مشاوره سفر ، “رویکرد جزیره” را در صورت امکان استفاده خواهد کرد.

دادگاه به س aال یکی از اعضا در مورد سیستم چراغ راهنمایی انگلستان پاسخ داد ، پیشنهاد می کند که در بررسی بعدی سفر ، جزایر بالئاریک ، جزایر قناری و جزایر یونان متفاوت از سرزمین اصلی اسپانیا و یونان در نظر گرفته شوند. انتظار می رود این تغییرات در 7 ژوئن انجام شود و انتظار می رود جزایر در لیست سبز قرار گیرند و برای سفر ایمن باشند ، مطابق با خبرنامه روزانه مایورکا.

در پرونده Balearics ، طبق داده های وزارت بهداشت منطقه 25 ماه مه ، میزان بروز 14 روزه کلی در حال حاضر 38.5 است. به طور خاص در مایورکا 34.82 است. نرخ هفت روز به ترتیب 14.14 و 16.63 است. برای کل اسپانیا ، فرکانس 14 روزه 128.12 است.

فرانچسکو ماتئو ، مدیر آژانس گردشگری استراتژیک Aetib ، روز پنجشنبه گفت: “جزایر بالئاریک بهترین مقصد مدیترانه ای برای بازارهای مهم گردشگری خواهد بود” در این تابستان. وی همچنین افزود که جزایر بالئاریک “مقصدی که همیشه بوده اند” ادامه خواهد داشت ، این نشانه ای از مثبت بودن هتل دارانی است که ناامید از استقبال از گردشگران در تابستان امسال هستند.

متیو گفت: “همه کارهایی که Aetib انجام می دهد تقویت موقعیت جزایر به عنوان یک مقصد اصلی است و این کار ثمره دارد” ، ما از نظر ایمنی ، پروتکل ها و مراقبت های بهداشتی تکالیف خود را انجام داده ایم. به همین دلیل ما آماده ورود گردشگران هستیم. “

فعالیت رزرو نیز با افزایش 30 درصدی در هفته از آوریل در بازار آلمان و بازگشت تورهای مسافرتی بیشتر به سفرهای عادی ، امیدوارکننده به نظر می رسد ، بنابراین تعداد هتل های بازگشایی شده باید با تعداد بیشتری از هتل ها و پروازهای موجود ، تعداد بازدید کنندگان افزایش یابد. به نوبه خود باید افزایش یابد.


اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای کمک به اتحاد مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های PCR انجام می دهد. لطفاً به ما کمک کنید تا دولت را به محدود کردن هزینه ها ترغیب کنیم http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn-champion-the-rights-brits-in-spain-to-s-heve-love-ones-again/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *