نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جرمی کلارکسون ستاره Big Tour نبرد مخفی کریسمس را فاش می کند

[ad_1]

جرمی کلارکسون ستاره Big Tour نبرد مخفی کریسمس را فاش می کند
جرمی کلارکسون ، ستاره Big Tour ، نبرد مخفی کریسمس را با یک بچه اسب نشان می دهد. تصویر: توییتر

جرمی کلارکسون ، ستاره Big Tour ، نبرد مخفیانه کریسمس را با یک بچه اسب نشان داد.

چه کسی می خواهد مجری میلیونر جرمی کلارکسون باشد ، نشان داد که او در کریسمس با COVID-19 جنگید و چنان احساس بدی داشت که فکر می کرد به خاطر آن خواهد مرد. ستاره گرند تور در آخرین مقاله خود در مورد آزمایشات خود به جهان گفت زمان، فاش کرد که او چهار روز قبل از کریسمس احساس بدی داشته است. این کارشناس اتومبیل روزنامه نگار The Sun و The Sunday Times است و از هر دو سیستم عامل برای پخش نظرات و نظرات خود در مورد رویدادهای مختلف در سراسر کشور استفاده می کند.

کلارکسون که می خواست درباره بیماری خود بیشتر بیاموزد ، علائم خود را در گوگل جستجو کرد و سرانجام از نظر ویروس کرونا مورد آزمایش قرار گرفت. کلارکسون در ستون خود یادآوری می کند: “دکتر کاملاً واضح بود.” “من 5 تا 14 روز کمتر احساس کردم و پس از آن یا بهبود خواهم یافت یا مجبور می شوم به بیمارستان بروم. کجا ، از آنجا که 60 سال دارم و چاق هستم ، و چون نیم میلیون سیگار دود کرده و ذات الریه مضاعف داشته ام ، احتمالاً تنها در یک چادر پلاستیکی تنها خواهم مرد.

جرمی به بهبودی کامل خود ادامه داد ، اگرچه این تجربه دیدگاه او را در مورد بحران کوید تحت تأثیر قرار داد ، اما او به تلویزیون اسکای گفت. “هیچ کس ایده ای ندارد” در مورد وضعیت ویروس کرونا.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم ، ستاره بزرگ جرمی کلارکسون نبرد مخفی کریسمس را با Covid فاش می کند برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *