نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جت مسافربری بوئینگ 737 رادار 10000 فوت غواصی در اقیانوس هند را از بین می برد

[ad_1]

یک فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ 737 قبل از غرق شدن 10 هزار فوتی در اقیانوس هند از رادار ناپدید شد.

یک فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ B737-500 پس از ناپدید شدن از رادار اندکی پس از پرواز هنگامی که 10 هزار فوت در اقیانوس فرو رفت ، به دریا سقوط کرد. هواپیمای مسافربری Sriwijaya Air زودتر از امروز در پرواز به پونتیاناک در استان کالیمانتان غربی از جاکارتا ، پایتخت اندونزی ارتباط خود را قطع کرد.

گفته می شود که این پرواز در کمتر از یک دقیقه ، حدود چهار دقیقه پس از برخاستن ، با بیش از 50 نفر در پرواز ، به 10 هزار پا کاهش یافت. Flightradar24 در توئیت خود نوشت: “ما گزارش های مربوط به گم شدن بوئینگ 737-500 در اندونزی را دنبال می کنیم. امیدواریم به زودی اطلاعات بیشتری کسب کنیم. “

وب سایت مشاهده پرواز بعداً اضافه کرد: “پرواز شماره SJ182 هواپیمایی Sriwijaya Air حدود 4 دقیقه پس از پرواز از جاکارتا در کمتر از یک دقیقه بیش از 10،000 فوت را از دست داد. هیئت مدیره و حداقل 53 بزرگسال ، مشخص نیست که آیا این تعداد شامل پرسنل هوایی است.

در بیانیه ای از شرکت هواپیمایی Sriwijaya Air آمده است که هنوز اطلاعات دقیق تری در مورد پرواز جمع می کند تا بتواند بیانیه دهد. بقایای شناور در دریا در چند دقیقه گذشته پیدا شد.

این خبر مهمی است ، لطفاً برای اطلاعات بیشتر بعداً بررسی کنید.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “هواپیمای مسافربری بوئینگ 737 قبل از غواصی 10000 فوت در اقیانوس هند از رادار ناپدید می شود.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *