نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جان بیشاپ کمدین می گوید کوید “بدترین بیماری است که تاکنون داشته ام”

[ad_1]

جان بیشاپ کمدین می گوید کوید
جان بیشاپ کمدین می گوید که کووید “بدترین بیماری است که من تاکنون داشته ام.” تصویر: توییتر

کمدیان جان بیشاپ می گوید کوید “بدترین بیماری است که من تاکنون داشته ام” پس از آزمایش مثبت ویروس در طول کریسمس

جان بیشاپ ، کمدین لیورپول ، 54 ساله ، به اینستاگرام رفت تا همه چیز را در مورد اپیزود ویروس کرونا و نحوه احساس وی و همسرش ملانی بعد از آزمایش مثبت ویروس ، به ارتش طرفدارانش بگوید. در طول کریسمس ، حتی انتشار پیامی که از NHS دریافت کرده است.

جان می نویسد: “این بدترین بیماری است که تاکنون داشته ام. سردردهای باورنکردنی ، درد عضلات و مفاصل ، از دست دادن اشتها ، حالت تهوع ، سرگیجه ، خستگی مزمن ، همانطور که من نمی دانستم آنها وجود دارند. من و همسرم غیر سیگاری هستیم و این باعث نابودی ما شده است ، “او گفت ، اگرچه آمار نشان می دهد که میزان زنده ماندن زیاد است ، اما مردم نباید آن را سبک بگیرند” ، این بدان معنا نیست که من آن تجربه را می خواهم. به هیچ کس “.

با نشان دادن اینکه چقدر دوست داشتنی است ، یک دسته از دوستان مشهور توییت کردند جان بیشاپ بازگشت ، آرزوی سلامتی برای او ، از جمله فوتبالیست های جیمی ردنپ و رابی کین ، مجریان تلویزیون پدی مک گوینس و گابی لوگان ، و ویکی مک کلور ، ستاره سریال Line Of Duty.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری اختصاص دادید متشکریم. جان بیشاپ کمدین می گوید که کوید “بدترین بیماری است که من تاکنون داشته ام.”

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.