نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

جاده های کادیز و قرطوبا 3.7 میلیون یورو برای تعمیرات اختصاص داده اند

[ad_1]

جاده های کادیز و قرطوبا 3.7 میلیون یورو برای تعمیرات اختصاص داده اند
جاده های کادیز و قرطوبا 3.7 میلیون یورو برای تعمیرات اختصاص داده اند. تصویر: Junta de Andalusia

جاده های CÁDIZ و قرطبه 3.7 میلیون یورو از Junta De Andalucia برای تعمیرات تأمین می کنند

بودجه ای بالغ بر 3.7 میلیون یورو توسط اندلس تصویب شده است وزارت توسعه ، زیرساخت و برنامه ریزی منطقه ای برای جبران خسارت وارده به شهرداری های کادیز و کوردوبا در اثر بارندگی شدید طوفان Philomena در اوایل سال جاری که 133 لیتر در متر مربع فقط در طی ده ساعت سقوط کرد ، برطرف شد.

دو جاده Jerez-Los Barrios A-381 ، که با آنها ارتباط دارد کامپو د جبل الطارق منطقه ، و تاریخی یک پل آهنی در پالما دل ریو در جاده A-453R1 در کوردوبا ، متعلق به اواخر قرن نوزدهم ، آسیب زیادی دید.

با خسارت توزیع شده ، ترمیم جاده جرز – لوس باریوس در حدود 2،505،916 یورو تخمین زده شده است چندین بخش از A-381 ، به ویژه در جاده سرویس به ساحل سمت چپ Km64 ، جایی که دو زمین لغزش در عقب تونل به خط مجاور آسیب رساند.

در امتداد جاده ، در Km70 ، توده های ساخت و ساز Charco Redondo مشخص شد که مخزن تغذیه شده توسط طغیان رودخانه لاس کنیااس تحت فشار قرار گرفته است.

به همین ترتیب ، جاده دسترسی به لوس باریوس در دور پیچ و ابتدای جاده لغزنده آسیب دید ، جایی که نشست زمین باعث ایجاد شکاف ، چاله و شکاف در سطح جاده شد ، با تغییر شکل انحنای سطح جاده که ایمنی جاده را تغییر می دهد.

کار روی پل آهنی قدیمی در پالما دل ریو گوادالکوئیر – ساخته شده در سال 1885 – در A-453R1 قبلاً توسط پس از کشف چندین خطای طراحی توسط تکنسین ها ، Firprosa با بودجه ای بالغ بر 1،282،600 یورو.

این موارد شامل حالت کلی مسدود شدن تکیه گاه های پل ، همراه با ایجاد سوراخ های چند سانتی متری در جبران کننده های سازه و یک حالت پیشرفته خوردگی ساختار فلزی و سیستم های حفاظتی پل است.

اخبار هفتگی یورو در حال اجرای یک کمپین برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *