نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ثبت نام برای یک اردوی تابستانی در Rincon De La Victoria از طریق برنامه SYGA باز است

[ad_1]

ثبت نام برای یک اردوی تابستانی در Rincon De La Victoria از طریق برنامه SYGA باز است.
ثبت نام برای یک اردوی تابستانی در Rincon De La Victoria از طریق برنامه SYGA باز است. تصویر: توییتر

ثبت نام برای یک اردوی تابستانی در Rincon De La Victoria از طریق برنامه SYGA باز است.

اداره رفاه اجتماعی شورای شهر Rincon de la Victoria دوره ثبت نام در اردوی تابستانی کودکان آسیب پذیر را که از اول ژوئیه تا 31 آگوست 2021 در پروفسور CEIP Tierno Galvan در این شهر برگزار می شود ، افتتاح کرد.

ذینفعان می توانند درخواست های خود را از 1 تا 18 ژوئن ارسال کنند. در تاریخ 22nd همان ماه ، لیست پذیرفته شدگان در وب سایت شهرداری و تابلوی اعلانات اداره رفاه اجتماعی منتشر می شود.

النا آگوئیلار ، مشاور مراقبت های اجتماعی گفت: “در طی همه گیر شدن ، ما به گسترش غذا پذیرایی محدود شدیم ، اما در حال حاضر فعالیت های اوقات فراغت و ورزش را از سر گرفتیم ، بنابراین هدف خود را برای تأمین سه وعده غذایی برای کودکان در طول تعطیلات برآورده کردیم.”

این مشاور گفت: “هدف ارائه حمایت در نگهداری مواد غذایی است و این کودکان می توانند از طیف گسترده ای از فعالیت ها ، اوقات فراغت و اوقات فراغت در تعطیلات تابستانی برخوردار شوند.”

امسال 75 مکان برای جوانان 3 تا 12 ساله وجود دارد. این اردو با برنامه فعالیت های ورزشی و تفریحی مانند بازی های مشترک ، کارگاه های صنایع دستی و سفرهایی که توسط تیم نظارت به مناطق مختلف مورد علاقه در شهرداری تهیه شده است ، از ساعت 9:00 تا 15:00 باز خواهد بود.

این پیشنهاد شامل سرویس اتوبوس رایگان برای افراد نیازمند به حمل و نقل به مدرسه و همچنین سرویس کلاس صبح در 7:00 تا 9:00 و سرویس عزیمت از 15:00 تا 16:00 است.

خانواده های علاقه مند با فرزندان ثبت نام شده در برنامه SYGA که تحت کنترل اداره رفاه اجتماعی است می توانند برای ثبت نام در ثبت نام عمومی تالار شهر اقدام کنند. این فرم به صورت حضوری در اداره رفاه اجتماعی ، در دفتر ثبت احوال شهرداری و در وب سایت شهرداری موجود است. www.rincondelavictoria.es.

همانطور که گزارش شده است Axarquia Plus

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *