نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تیم ملی اسپانیا توسط مسابقات قهرمانی ارتش واکسینه می شود

[ad_1]

تیم ملی اسپانیا
تیم ملی اسپانیا قبل از مسابقات قهرمانی اروپا توسط ارتش واکسینه می شود. تصویر: توییتر

تیم ملی اسپانیا قبل از مسابقات قهرمانی اروپا توسط ارتش واکسینه می شود.

تیم ملی اسپانیا که خود را برای بازی در یوروکاپ آماده می کند ، به زودی واکسینه می شود ، اما فقط با یک دوز. وزیر بهداشت ، کارولینا داریوش ، پس از آنکه کمیسیون بهداشت عمومی روز گذشته در مورد احتمال تصمیم گیری امتناع کرد ، تصمیم گرفت ، وزارت گفت که این کار به همان روش تیم المپیک انجام خواهد شد.

این تیم با واکسن Pfizer واکسینه خواهد شد و ارتش وظیفه ایمن سازی ورزشکاران و اعضای فنی تیم ملی را که متشکل از حدود 50 نفر است ، بر عهده خواهد داشت. اداره بهداشت گفت که جزئیات بیشتر پس از جلسه امروز شورای بین قلمرو ارائه خواهد شد.

با این حال ، برخلاف ورزشکارانی که به توکیو خواهند رفت ، بازیکنان تیم ملی به ایمن سازی کامل در برابر covid-19 دست نخواهند یافت ، زیرا آنها فقط یک دوز دریافت می کنند ، زمانی که برنامه کامل دو دوز باشد ، زمان لازم برای تولید آنتی بادی های کافی منقضی شده اند

درست چند روز قبل از شروع یوروکاپ ، اعلام شد که روز یکشنبه ، 6 ژوئن اعلام شد ، سرخیو بوسکتس ، کاپیتان لاروخا ، در آخرین تست PCR که صبح امروز در اردوی تیم ملی انجام شد ، نتیجه مثبت داد.

سایر اعضای تیم اصلی بازگشت منفی داشتند اما هنوز باید در قرنطینه باقی بمانند.

خدمات پزشکی فدراسیون بلافاصله تمام اقدامات لازم را مطابق با پروتکل های تنظیم شده توسط وزارت بهداشت و یوفا انجام داد ، به طوری که هافبک بارسا با آمبولانس از زمین خارج شد.

هر دو کارگر و تماس نزدیک بازیکن باید در Ciudad del Football لاس روزاس ، مقر تیم ملی منزوی باقی بمانند و روشهای شخصی سازی شده برای حفظ انزوا برای ادامه آمادگی آماده می شوند. قهرمانی اروپا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *