نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

توییتر 70،000 حساب مرتبط با توطئه Q-Anon طرفدار ترامپ را پاکسازی می کند

[ad_1]

توییتر در حال حذف 70،000 حساب مرتبط با توطئه Q-Anon طرفدار ترامپ است
معتقدان به توطئه Q-Anon معتقدند که دونالد ترامپ در حال جنگ مخفی علیه شیطان پرستان نخبه است – منبع تصویر: یوتیوب

توییتر در آخرین سرکوب اطلاعات غلط خطرناک 70،000 حساب مرتبط با نظریه توطئه عجیب Q-Anon را برای Pro Trump به حالت تعلیق درآورد.

این غول فناوری روز دوشنبه اعلام کرد که “بیش از 70،000 حساب” مربوط به نظریه توطئه عجیب QAnon را پس از حمله هفته گذشته جمعیت طرفداران دونالد ترامپ به رئیس دولت آمریکا متوقف کرده است.

توییتر پاکسازی خود را از روز جمعه آغاز کرد ، پس از آنکه سرانجام حساب آقای ترامپ را برای زبانی که می تواند خشونت را تحریک کند ، خاموش کرد در اقدامی که بحث های زیادی در مورد آزادی بیان و سانسور ایجاد کرد.

این شرکت در یک پست وبلاگ گفت: “از روز جمعه ، بیش از 70،000 حساب به دلیل تلاش های ما به حالت تعلیق درآمده است ، در بسیاری از موارد شخصی چندین حساب را مدیریت می کند.”

پیروان نظریه توطئه عجیب راست افراطی QAnon بر این باورند که دونالد ترامپ در حال جنگ مخفی علیه اسارت پدوفیل های شیطانی است که مخفیانه دولت آمریکا را کنترل می کنند. این نظریه عجیب دارای تعداد نگران کننده ای از پیروان در ایالات متحده است که اطلاعات خود را از Q ، “خودی دولت” مرموز دریافت می کنند که بینش های دروغ خود را از طریق پست های ناشناس در وب سایت 8 کانال نشان می دهد.

از روز چهارشنبه که یاران ترامپ به کاپیتول حمله کردند تا گواهی پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را از دست دهند ، چندین سکوی مهم رسانه های اجتماعی اقدام بی سابقه ای انجام داده اند. فیس بوک و توییتر در اقدامی که مورد تحسین بسیاری قرار گرفت ، حساب های ترامپ را به طور نامحدود به حالت تعلیق درآوردند ، اما همچنین س questionsالاتی در مورد سانسور و آزادی بیان در عصر رسانه های اجتماعی ایجاد کردند.

هر دو سیستم عامل دلیل این ممنوعیت ها ، به ویژه در آستانه مراسم تحلیف جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب در 20 ژانویه ، خطر خشونت در آینده را ذکر کردند. قبل از تعلیق حساب خود ، ترامپ بیش از 88 میلیون دنبال کننده توییتر داشت که سخنران اصلی رئیس جمهور جنجالی در دوره حضور وی در کاخ سفید بودند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “توییتر 70،000 حساب مربوط به توطئه طرفدار ترامپ Q-Anon را حذف می کند” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.