نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

توصیه نرجا برای تجدید روشنایی در مناطق شهری

[ad_1]

توصیه نرجا برای تجدید روشنایی در مناطق شهری
توصیه نرجا برای تجدید روشنایی در مناطق شهری. تصویر – Ayuntamiento de Nerja

نره شهر شورا روشنایی را در مناطق شهری شهرداری تجدید خواهد کرد.

شورای شهر نرجا روشنایی را در مناطق شهری شهرداری تجدید خواهد کرد. این خبر توسط شهردار نرجا خوزه آلبرتو آرمیخو اعلام شد و به اطلاع هیئت مدیره رسیدگی به پرونده مذاکره در مورد تأمین و نصب وسایل روشنایی LED برای بازسازی جزئی روشنایی عمومی ، با بودجه پیشنهاد 702،886.65 یورو ، از طریق یک مجوز آزاد روش ، پردازش ساده و معیارهای مختلف جایزه.

این پیشنهاد که توسط دفتر شهردار و شورای منابع اروپا ارائه شده است ، همچنین شامل تصویب بندهای اداری و مقررات فنی تهیه شده توسط مهندس فنی صنعتی شهرداری خوان آگیلار است.

مشاور بر اهمیت این اقدام تأکید کرد ، که در مجموع 1921 چراغ را در 81 خیابان و 13 میدان در منطقه شهری و همچنین Paseo de Burriana و ساحل El Playazo تجدید می کند ، فناوری LED با مصرف کم و جایگزین موارد موجود با فناوری LED بهره وری بیشتر انرژی. ، که همچنین باعث کاهش شار نور و آلودگی هوا می شود.

از طرف خود ، مشاور منابع اروپا ، ماریا دل کارمن لوپز ، تأکید کرد که “این اقدام بخشی از استراتژی Nerja EDUSI برای توسعه شهری پایدار و یکپارچه است ، به عنوان هدف موضوعی شماره 4 بهره وری انرژی شهرداری”. این مبلغ توسط 80 درصد صندوق توسعه منطقه ای اروپا ، ERDF ، تحت برنامه عملیاتی چند جانبه اسپانیا 2014-2020 و 20 درصد با اعتبارات نرجا تأمین می شود.

این دعوت نامه در مجله اتحادیه اروپا و در مشخصات پیمانکار شورای شهر نرجا منتشر می شود ، بنابراین برای مدت 30 روز تقویمی از تاریخ مناقصه به دفتر انتشارات اتحادیه اروپا و اشخاص ذینفع می توانند مناقصه های خود را ارائه دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *