نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

توسط بازیگر زنگ Dustin “Screech” Diamond در یک بیمارستان سرطان نگهداری می شود

[ad_1]

حفظ شده توسط بازیگر زنگ داستین
اعتبار:viral_editor / توییتر

به گفته TMZ ، داستین دایموند بازیگر BEL ، بازیگر نقش Screech در نمایش نمادین دهه 90 ، در بیمارستان بستری شده است ، به طور بالقوه مبتلا به سرطان.

داستین دیاموند ، مجری باسابقه Screech در مدرسه کمدی Bayside School ، یکی از شخصیت های اصلی یکی از شاخص ترین سریال های نوجوانان دهه 90 ، از درد در قسمت های مختلف بدن خود و همچنین اضطراب عمومی در آخر هفته شکایت داشت.

به گزارش TMZ ، این بازیگر 44 ساله سریعاً به بیمارستانی در فلوریدا منتقل شد و اولین آزمایشات وجود تومور را نشان داد.

با این وجود پزشکان هنوز در انتظار نتایج بیوپسی هستند تا فرضیه های اول را تأیید کنند. طبق سایت خبری آمریکایی ، خانواده داستین سابقه سرطان دارند – مادر وی در اثر سرطان پستان درگذشت. نمایندگان وی در مورد این خبر اظهار نظر کردند و گفتند: “این جدی است ، اما ما هنوز نمی دانیم که چقدر جدی است.”

در ماه های اخیر داستین دیاموند گفته بود که دوست دارد در نمایش طاووس باشد در میان سلبریتی های دیگر مانند مارک پل گوزلار ، تیفانی تیسن ، ماریو لوپز و الیزابت برکلی ، از او سال نشد.

این بازیگر گفته بود: “من یکی از افرادی بودم که در هر قسمت شرکت می کردم. من به معنای واقعی کلمه در هر قسمت حضور داشتم. از بین همه بازیگران ، من بیشترین حضور را داشتم. و اکنون دیگر چنین نیست. من در پروژه جدید ظاهر نمی شوم. و چگونه می توان مدرسه Bayside را بدون Screech ساخت؟ کاملاً ، درسته؟ به نظر می رسد یک فرصت از دست رفته است. “


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “ذخیره شده توسط الماس بازیگر داستین” جیغ “در یک بیمارستان سرطانی متشکرم متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *