نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تمیز و سبز در Roquetas

[ad_1]

تمیز و سبز در Roquetas
وسایل نقلیه الکتریکی: پارکینگ سالن تماشاخانه اکنون یک ایستگاه شارژ دارد اعتبار عکس: luispihormiguero

ROQUETAS در حال حاضر دارای چهار ایستگاه شارژ است که هر کدام دارای امتیاز برای دو خودروی الکتریکی هستند.

این هتل ها که در Plaza Donantes de Sangre ، پارکینگ اتاق شنای Roquetas de Mar ، Avenida Carlos II و استخر شنای شهرداری El Parador واقع شده اند ، قبلا توسط گابریل آمات ، شهردار Roquetas کشف و آزمایش شده اند.

شهردار با تأکید بر تعهد شهردار برای سرمایه گذاری در نوآوری ، گفت: روکتاس در این نوع خدمات عمومی پیشگام بود.

وی گفت که ایستگاه های شارژ تمیز بوده و به پایداری کمک می کنند ، در حالی که خدمات دیگری به ساکنان و بازدید کنندگان ارائه می دهند.

آمات گفت که چهل درصد از هزینه سالانه آنها 37000 یورو ، که در برنامه Roquetas Plan Moves II قرار دارد ، توسط صندوق توسعه منطقه ای اروپا (FEDER) تأمین می شود.


اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای کمک به جمع شدن مجدد ساکنان اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه تست های سفر PCR برگزار می کند. لطفاً به ما کمک کنید تا از دولت انگلستان بخواهیم هزینه های خود را محدود کند.

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 70 شروع به نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به ساکنان انگلیسی زبان ، امری حیاتی است و در طول مسیر دو نسخه از “اسپانیایی خود را گسترش دهید” منتشر می کند ، به انگلیسی زبانان کمک می کند تا مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *