نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تماشا کنید: Costa Blanca آشوب برای سفر

[ad_1]

کاستا بلانکا هرج و مرج برای سفر
اعتبار: توییتر

تماشا کنید: COSTA بلانکا در اولین آخر هفته بسته شدن محیط هرج و مرج می کند

شما بخاطر اینکه تصور می کنید تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی از بازخورد N-332 در Costa Blanca در مدت طولانی قبل ، جایی که گردشگران به فرودگاه یا سواحل زیبای آلیکانته سرازیر شده اند ، گرفته شده است ، بخشیده می شوید اینطور نیست فیلم ها و عکس هایی که جمعه بعد از ظهر ، 29 ژانویه گرفته شده است ، مایل ها مایل از ترافیک را نشان می دهد که منتظر عبور از ایست های بازرسی پلیس منتهی به تورویا قبل از بسته شدن محیط در آخر هفته است.

طبق فرمان صادر شده توسط ژیمیتو والنسیان ، رئیس Ximo Puig ، تمام شهرهای بالای 50،000 نفر جمعیت از ساعت 15:00 روز جمعه تا 6:00 روز دوشنبه حداقل تا 15 فوریه بسته خواهند شد.

این مشکلات حتی در آلیکانته ، به ویژه در A-70 آن طرف بلوار دانشگاه و جاده کمربندی بین دنیا و سان خوان ، بیشتر آشکار شد ، زیرا هزاران نفر از کار به خانه برگشتند یا فرزندان خود را از مدرسه بردند.

شورای شهر آلیکانته پس از ارزیابی هرج و مرج ایجاد شده در اولین روز محدودیت ها ، اعلام کرد که از دولت والنسیا می خواهد که شروع بسته شدن محیط را از جمعه آینده ، 5 فوریه به ساعت 18:00 موکول کند تا به مردم فرصت دهید تا آخر هفته به خانه برسند.

پلیس ملی آلیکانته حدود 300 افسر را برای نظارت بر محیط ها بسیج کرده است ، اما باورکردنی نیست که برخی هنوز تلاش کردند که محدودیت ها را دور بزنند و بیش از 30 نفر در اولین ساعات تعطیلی جریمه شدند. راننده ای که هنگام پایین آمدن توسط دنیا د آلیکانته توسط پلیس متوقف شد به کارکنان گفت که “برخی شکلات های کلمبیایی را به دوست خود می برد.”

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار Costa Blanca Travel Chaos اختصاص دادید متشکریم. برای اخبار روز بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.