نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تف با کوید اراذل و اوباش پس از تلاش برای آلوده کردن پلیس به زندان افتاد

[ad_1]

تف با کوید اراذل و اوباش پس از تلاش برای آلوده کردن پلیس به زندان افتاد
تف به کوید اراذل و اوباش ، پس از تلاش برای آلوده کردن پلیس به زندان افتاد Credit: Pixabay

پس از تلاش برای آلوده کردن پلیس به COVID-19 ، BLUSDER شنای COVID به زندان افتاد.

سارق می دانست که آزمایش وی از نظر ویروس کشنده مثبت است ، اما به سرفه و تف به افسران پلیس ادامه داد و به آنها گفت “اکنون COVID دارید”. پاتریک جیمز لی ، 38 ساله ، عمداً قصد داشت تا با تهدید به گاز گرفتن در بیمارستان ، افسران پلیس را آلوده کند.

دادگاه تاج در یورک توهین لی به دوست دختر خود را شنید و در ماه نوامبر هنگام بستری شدن در بیمارستانی در یورک به دلیل رفتار اجباری دستگیر شد. آنها همچنین شنیدند که یکی از کارمندان یک بیماری اساسی دارد که اگر به COVID مبتلا شود ، بر سلامتی او تأثیر می گذارد.

لی در طول اقامت خود در بیمارستان ، دو افسر پلیس را تحت مراقبت داشت ، اما هنگامی که آنها رسیدند ، لی را دیدند که به سختی لباس پوشیده و فقط در جوراب و بوکسور به تن داشت در بخش پرسه می زد. او در تمام بیماران دخالت کرد ، در حالی که می دانست مثبت است کووید -19.

وقتی پلیس سعی می کرد او را آرام کند ، او با لعنت به آنها پرخاشگر شد و سرانجام مجبور شد او را روی زمین نگه دارد. وكيل اندرو استرانكس گفت: “اين متهم سعي مي كند سرفه كرده و به مأموران تف كند.” او همچنين توضيح داد كه چگونه لي به طرف پليس فرياد زد: “حالا كويد را داري.”

بعداً ، هنگامی که به لی اطلاع یافتند که وی می تواند ویروس را در طی خرابی بیمارستان به افراد دیگر منتقل کند ، گفت: “خوب. امیدوارم هر دو پلیس باشند. “

لی در حال حاضر به دلیل یک اتهام رفتار قهرآمیز و کنترل کننده و دو مورد تعرض به کارگران اورژانس توسط دادگاه یورک تاجگذاری به مدت 24 ماه در زندان به سر می برد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “Spiting COVID Thug ، زندانی شده پس از تلاش برای آلوده کردن پلیس ، متشکرم” برای اخبار روزانه بریتانیا ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *