نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تفنگدار سابق می گوید که کابل را بدون کارکنان نجات حیوانات خود ترک نمی کند

[ad_1]

تفنگدار سابق می گوید که کابل را بدون کارکنان نجات حیوانات خود ترک نمی کند

یک جانباز تفنگداران دریایی سلطنتی که در کابل ذخیره حیوانات ایجاد کرده است از دولت انگلیس می خواهد تا کارکنانش را برای خروج از افغانستان کمک کند.

یکی از جانبازان تفنگداران دریایی سلطنتی که در کابل پناهگاه حیوانات ایجاد کرده بود ، از دولت انگلیس درخواست کمک احساسی برای خروج پرسنل خود از افغانستان کرد.

پل فرتینگ گفت که نمی گذارد کارکنانش “دچار سرنوشت” ناشی از غرب شوند.

موسسه خیریه پل ، اکنون، از وزیران می خواهد که “کار درست را انجام دهند” و 71 کارمند خود را پس از تصرف پایتخت توسط طالبان به انگلیس منتقل کنند.

کلینیک و پناهگاه حیوانات او اولین زن دامپزشک واجد شرایط را در افغانستان آموزش داد ، اکنون او از آینده آنها می ترسد. او از بیش از 140 سگ و 40 گربه مراقبت کرد و 1600 سرباز را با سگها و گربه هایی که در حین خدمت در افغانستان نجات داده و با آنها ارتباط داشتند ، پیوند داد.

“من فکر نمی کنم کلماتی برای توصیف احساسات آنها در حال حاضر وجود داشته باشد.” او به بی بی سی نیوز گفت از کابل

“به کسی که به احتمال زیاد به او گفته می شود که باید با یک جنگجوی طالبان ازدواج کند و سرانجام در خانه زندگی کند ، هرگز اجازه خروج نداشته و فقط فرزندان خود را با کسی تربیت می کند که از آنها متنفر است ، چه می گویی؟”

آقای فرتینگ ، که در اواسط دهه 2000 با نیروهای تفنگداران دریایی به عنوان کماندو در ولایت هلمند افغانستان خدمت می کرد ، گفت که غرب “باید از شرمندگی سر خود را به خاطر کاری که ما تازه با این کشور کرده ایم پایین بیاورد”.

“ما به مردم امید ، آرزوها و رویاهای آینده را دادیم. ظرف چند هفته ، ما تازه آنها را از آنها ربوده بودیم. “

در زمان استقرار وی در افغانستان در سال 2006 ، پن فرتینگ و نیروهایش نزاع بین دو سگ را در شهر ناوزاد در هم شکستند – و یکی از آنها به دنبال او به عقب بازگشت.

در حال حاضر کمپین رسانه های اجتماعی در حال انجام است ، اما وی گفت که تا کنون هیچ ارتباطی با دولت انگلیس نداشته است.


با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *