نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تغییر مسالمت آمیز وعده داده شده است

[ad_1]

تغییر مسالمت آمیز وعده داده شده است
ملاقات شهرداران: جزئیات تغییرات در منطقه بهداشتی Torrevieja عکس: تالار شهر گاردامار

شهرداران شهرداری های متعلق به منطقه بهداشتی Torrevieja اخیراً در جلسه ای برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محرومیت زدایی در ماه اکتبر شرکت کردند.

مقامات وزارت بهداشت دولت منطقه در مورد تغییرات ، که در 16 اکتبر ، زمانی که امتیاز ریبره سالود برای مدیریت منطقه بهداشت و درمان به پایان می رسد ، توضیح می دهند.

آنها همچنین به پیلار سانتوس ارائه شد ، هنگامی که به بخش عمومی تحت کنترل اداره بهداشت منطقه بازگردد ، مسئول منطقه بهداشت خواهد بود.

شهرداران گفتند که همه کارکنان بیمارستان و مراکز درمانی در محل کار خود باقی خواهند ماند و تغییری در برنامه جلسات و برنامه های پزشکی ایجاد نمی شود.

مقامات جنرالیت همچنین به آنها اطمینان دادند که دولت منطقه ای متعهد به سرمایه گذاری بیشتر در بهبود مراقبت های پزشکی ، جذب کارکنان بیشتر و ارائه متخصصان بیشتر در بیمارستان و مراکز مراقبت های اولیه ولسوالی است.

لیندا در 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی را در اواسط دهه 70 آغاز کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را دنبال می کند که به نظر او در انتقال اخبار به افراد انگلیسی زبان بسیار مهم است و در طول راه دو نسخه از “گسترش اسپانیایی خود” را منتشر کرده است ، که به انگلیسی زبانان برای توسعه مهارت های زبانی خود کمک می کند. او از حضور در مراسم تولد یورو ویکلی نیوز در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *