نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تعهد رایان ایر به حمل و نقل هوایی پایدارتر

[ad_1]

Ryanair گامی دیگر در تعهد خود به پایدارتر شدن حمل و نقل هوایی بر می دارد
Ryanair گامی دیگر در تعهد خود به پایدارتر شدن حمل و نقل هوایی بر می دارد

رایان ایر ، سبزترین شرکت هواپیمایی اروپا ، ماشین حساب کربن خود را راه اندازی کرد ، یک ابزار دیجیتالی جدید که به مصرف کنندگان اجازه می دهد تمام انتشار CO2 را در پروازهای خود جبران کرده و در عین حال جزئیات مربوط به میزان انتشار کربن مسافران را نیز اعلام کنند.

با این ابتکار جدید ، Ryanair برنامه جبران انتشار خود را گسترش می دهد ، که در حال حاضر به مشتریان امکان می دهد 2 یورو در پروژه های پایدار مانند Renature Monchique ، یک طرح جنگلکاری در Algarve کمک کنند. خرید و تأمین اجاق گازهای کم مصرف در اوگاندا توسط First Climate. پروژه مزرعه بادی Balikesir در ترکیه ؛ و بهبود موجودی سوپ در مالاوی ، ناشی از تراز CO2 (دو مورد اخیر با همکاری Shell).

از زمان شروع برنامه داوطلبانه کاهش کربن توسط رایان ایر ، مشتریان بیش از 3.5 میلیون یورو به ابتکارات زیست محیطی کمک کرده اند. این شرکت هواپیمایی مطمئن است که این گسترش برنامه کاهش انتشار با استقبال خوبی از سوی مشتریانش در سراسر اروپا مواجه خواهد شد. Ryanair دارای کمترین میزان انتشار CO2 به ازای هر مسافر / کیلومتر از سایر خطوط هوایی اصلی در اروپا (66 گرم) است و مسافران می توانند با تشخیص اهمیت و تأثیر حمایت آنها از این اقدامات زیست محیطی ، میزان انتشار کربن خود را بیشتر کاهش دهند.

اگرچه میزان انتشار CO2 شرکت Ryanair به ازای هر مسافر / کیلومتر کمترین میزان در بین شرکت های هواپیمایی مهم در اتحادیه اروپا است ، اما این شرکت هواپیمایی معتقد است که بخش هواپیمایی باید نقش اصلی را در مقابله با تغییرات آب و هوایی داشته باشد. بنابراین ، تأکید بیشتر بر کاهش تأثیر مشاغل آنها بر محیط زیست. تا سال 2030 ، Ryanair قصد دارد 12.5 of از پروازهای پایدار خود در حمل و نقل هوایی را انجام دهد ، که به همراه 22 میلیارد دلار سرمایه گذاری در هواپیماهای جدید بوئینگ Gamechanger ، انتشار CO2 ، کربن و سر و صدا را در دهه آینده به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. همه این اقدامات به رایان ایر کمک می کند تا در سال 2050 به یک شرکت هواپیمایی خنثی از کربن برسد.

تام فاولر ، مدیر توسعه پایدار Ryanair ، می گوید: “صدها هزار مشتری Ryanair در حال حاضر با انتخاب پرداخت هزینه های جبران ناپذیر کربن در زمان رزرو ، سالانه به محیط زیست کمک می کنند و از آن حمایت می کنند. هدف ما از گسترش برنامه جبران کربن این است که مشتریان ما بتوانند CO2 را به طور کامل از پرواز Ryanair کاهش دهند ، که به طور قابل توجهی توانایی هر یک از شرکای محیط زیست ما را که به طور فعال در حال کار بر روی برنامه های کاهش کربن هستند ، بهبود می بخشد. انتشار کربن.

پایداری و تأثیرات زیست محیطی در تصمیمات تجاری اتخاذ شده در Ryanair مورد توجه قرار می گیرد و ما متعهد هستیم که تا سال 2050 یک شرکت هواپیمایی کاملاً خنثی از کربن باشیم. Ryanair دارای جوانترین ناوگان از همه خطوط هوایی اصلی و ورود اولین Boeing Gamechanger ما است که مقرون به صرفه تر است (16 درصد سوخت کمتر در هر صندلی می سوزاند). انتشار سر و صدا بیشتر کاهش می یابد و به 40 درصد می رسد. علاوه بر این ، مدل هواپیمای جدید 8 صندلی دیگر در هر هواپیما خواهد داشت که به معنی کاهش بیشتر انتشار گازهای هوایی است.

Ryanair هدف خود را از استفاده از 12.5 درصد از تمام پروازهای پایدار حمل و نقل هوایی تا سال 2030 تعیین کرده است و اخیراً از همکاری با کالج ترینیتی دوبلین برای توسعه پیشرفت در این زمینه خبر داده است. ما فقط مسیرهای نقطه به نقطه را اداره می کنیم ، بهترین سطح اشتغال را در صنعت داریم و در حال حاضر بیش از 80٪ پلاستیک غیر قابل بازیافت را از پروازهای خود حذف کرده ایم.

Ryanair متعهد است که تا سال 2050 یک شرکت هواپیمایی خنثی از کربن باشد و گسترش برنامه کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ما را در این امر بیشتر کمک می کند ، در حالی که به سازمان های زیست محیطی که با آنها همکاری می کنیم برای بهبود برنامه های کاهش کربن کمک می کند.


از خواندن شما متشکریم ، و فراموش نکنید که اخبار یورو هفتگی را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *