نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تعداد مسافران در Ryanair 83 درصد کاهش یافته است

[ad_1]

تعداد مسافران در Ryanair 83 درصد کاهش یافته است
اعتبار: مرکز مطبوعاتی رایانیر

تعداد مسافران RYANAIR در ماه دسامبر 83 درصد کاهش یافت

مایکل اولری ، رئیس رایانیر تأیید کرده است که این شرکت هواپیمایی از طغیان ویروس کرونا و محدودیت های مربوط به مسافرت ، ضربه چشمگیری دیده است. این شرکت فقط در ماه دسامبر 83 درصد کاهش تعداد مسافران را ثبت کرده است ، تابستان سال 2020 اولین ضرر را برای این شرکت هواپیمایی از سال 1990 نشان می دهد.

آخرین ارقام نشان می دهد که Ryanair فقط حدود 22٪ از برنامه معمول را در دسامبر سال 2020 رعایت کرده است ، زیرا اقدامات Covid-19 همچنان در بخش هواپیمایی مانع ایجاد می شود و این شرکت هشدار می دهد که ادامه مشکلات می تواند به این معنی باشد که فقط نیمی از پروازهای عادی امسال هم کار خواهد کرد این ایرلاین با بدترین تابستان سی سال گذشته ضرر 197 میلیون یورویی را بین ژانویه و سپتامبر گزارش کرد.

یک کمپین تبلیغاتی جدید و جنجالی ، که توسط Ryanair در بوکس آغاز شده و از مشتریان می خواهد پروازهای خود را به سرزمین اصلی اروپا رزرو کنند ، به دلیل عدم صحت و عدم حساسیت ، مورد حمله مصرف کنندگان قرار گرفته است.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید “با تشکر از تعداد مسافران رایانیر 83 درصد” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *