نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تظاهرات علیه آلودگی در اسپانیا ، هنگامی که هزاران ماهی مرده شستشو می شوند

[ad_1]

تظاهرات علیه آلودگی در اسپانیا ، هنگامی که هزاران ماهی مرده در تالاب شستشو می شود

حدود 20 تن ماهی مرده به دلیل آلودگی بیش از حد در یک تالاب آب شور در اسپانیا ، بزرگترین در اروپا ، به ساحل منتقل شده است.

حدود 20 تن ماهی مرده در سواحل تالاب آب شور در اسپانیا که بزرگترین تالاب آب شور در اروپا است ، ریخته شده است که اعتراضاتی را علیه آسیب های زیست محیطی برانگیخت. دادستان های محلی همچنین تحقیقات در مورد آلودگی بیش از حد جلبک ها را آغاز کرده اند.

در منور مار در مورسیا ، در سواحل جنوب شرقی مدیترانه اسپانیا ، که زمانی پناهگاهی برای زندگی دریایی بود ، ذخایر ماهی در سال های اخیر به سرعت در حال کاهش است. حوادث مشابهی در سالهای 2016 و 2019 رخ داده است.

روز دوشنبه ، 15 اوت ، ساکنان شروع به دیدن ماهی ها و سخت پوستان مرده در سواحل کردند.

“آنها هنوز هم امروز شستشو می دهند. خوزه لوئیس گارسیا ، مدیر برنامه های دریایی صندوق جهانی حیات وحش در اسپانیا گفت: ما تخمین می زنیم که حدود 20 تن تا به امروز فوت کرده است.

دولت منطقه ای علت مرگ و میر را دمای بالای اخیر اسپانیا می داند ، اما محیط بانان سالها هشدار داده اند که تاسیسات کشاورزی مجاور و آلودگی ناشی از توسعه شهری بر کیفیت آب تأثیر جدی گذاشته است.

رامون پاگان از پیمان به گروه فشار مار منور گفت: “مردم آن را سوپ سبز می نامند.” “این ناشی از کود اضافی در آب است … به ویژه در کشاورزی فشرده.”

افزایش سطح فسفات ها و نیترات ها در آب باعث شکوفایی مقدار زیادی جلبک شده و مانع از تابش نور خورشید و کاهش سطح اکسیژن در آب شده است که در نهایت باعث خفگی حیات دریایی زیر آن می شود.

معترضان با تی شرت های SOS Mar Menor در ساحل جمع شدند و شعار “ما راه حل می خواهیم” سر دادند.

آنا پیندا از انجمن Urrutia می گوید: “ما سالهاست این را نشان می دهیم.” “ما سالهاست که نتوانسته ایم قدم در آب بگذاریم یا در ساحل باشیم.”

او در حالی که پا را در فاصله چند متری خط ساحل در ساحل می کند ، لایه ای از رسوبات سیاه ضخیم را در زیر یک لایه نازک ماسه پیدا کرد.


با تشکر از شما برای خواندن ، و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *