نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تصمیم نهایی درباره هفته مقدس در اندلس ، اسپانیا به تأخیر افتاد

[ad_1]

تصمیم نهایی درباره هفته مقدس در اندلس ، اسپانیا به تأخیر افتاد
اعتبار: شاتر استوک

تصمیم نهایی درباره سرنوشت هفته مقدس در اندلس اسپانیا به فوریه موکول شد

روز چهارشنبه (13 ژانویه) در جلسه ای بین جونتای اندلس و انجمن برادری ها در مالاگا ، تصمیم بر این شد که آخرین تماس در مورد اینکه آیا جشن های هفته مقدس می تواند طبق برنامه ادامه یابد تا اوایل فوریه برای بررسی روند شیوع ویروس کرونا به تعویق بیفتد. در منطقه و اثر محدودیت های قفل کردن.

در حالی که بسیاری از جوامع دیگر پیاده روی های سنتی عید پاک و جشن های عمومی را لغو کرده اند ، مقامات اندلس هنوز در حال بررسی گزینه های دیگری هستند ، هرچند خوانما مورنو ، رهبر جونتا دو اندلس ، در مورد ازدحام خیابان ها در مارس و آوریل هشدار داده است.

اتحادیه برادری ها در مالاگا توضیح داد: “با مطالعه واقعیت احتمالی وضعیت بهداشت در تاریخ هفته مقدس ، جلسه دیگری را در روزهای اول فوریه تشکیل دادیم تا پیشنهادهای مشخصی برای سه سناریو ارائه دهیم.

به دنبال انتشار اخباری در دسامبر مبنی بر اینکه سویل قبلاً مراسم هفته مقدس را لغو کرده است ، خوانما مورنو گفت که “به نظر می رسد همه چیز نشان می دهد که هیچ هفته مقدس” در سال 2021 وجود نخواهد داشت.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “تصمیم نهایی در مورد هفته مقدس در اندلس اسپانیا به تأخیر انداخته است” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *