نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تصاحب باشگاه برنلی توسط سرمایه گذاران آمریکایی ALK Capital انجام شد

[ad_1]

تصاحب باشگاه برنلی توسط سرمایه گذاران آمریکایی ALK Capital انجام شد
تصاحب باشگاه برنلی توسط سرمایه گذاران آمریکایی ALK Capital انجام شد. تصویر: wikimedia

در بیانیه منتشر شده ، تصاحب Burnley FC توسط سرمایه گذاران آمریکایی ALK Capital به پایان رسید

روز پنجشنبه ، 31 دسامبر ، برنلی از اتمام معامله برای تصاحب 84٪ از شرکت آمریکایی مستقر در دلاور ، ALK Capital ، تأیید و تصویب شده توسط روسای لیگ برتر ، به موقع برای کنترل بازی فردا (شنبه) برابر فولام خبر داد.

در بیانیه ای ، آلن پیس ، مدیر عامل سابق باشگاه ALK و مدیر اجرایی سابق باشگاه MLS ، رئال سالت لیك ، گفت كه وی جایگزین مایك گارلیك به عنوان رئیس باشگاه برنلی خواهد شد و گارلیك به همراه سهامدار سابق جان باناشكویچ ، در هیئت مدیره جدید ALK Capital در برنلی باقی بماند ، و اطمینان از انتقال صحیح به مالکیت جدید و ارائه دانش ارزشمند از دوره هشت ساله ریاست این باشگاه.

وی ادامه داد: این دوره موفق منجر به دو صعود در لیگ برتر ، توسعه مرکز آموزش بارنفیلد و فوتبال اروپا در تورف مور برای اولین بار در بیش از نیم قرن شده است.

مایک گارلیک ، که تاکنون 50 درصد سهام Clarets را در اختیار داشت ، در بیانیه ای گفت: “در آلن پیس و تیم او ، ما از سرمایه گذاران اختصاصی Turf Moore که در اینجا در جامعه محلی زندگی می کنند و در یک باشگاه مانند زمین فوتبال سرمایه گذاری می کنند ، استقبال می کنیم. ، و فراتر از آن ، برای سالهای زیادی. “

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکرم “تملک Burnley FC توسط سرمایه گذاران آمریکایی ALK Capital پایان یافت.”

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *