نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تصاحب باشگاه برنلی توسط سرمایه گذاران آمریکایی ALK Capital انجام شد


تصاحب باشگاه برنلی توسط سرمایه گذاران آمریکایی ALK Capital انجام شد
تصاحب باشگاه برنلی توسط سرمایه گذاران آمریکایی ALK Capital انجام شد. تصویر: wikimedia

در بیانیه منتشر شده ، تصاحب Burnley FC توسط سرمایه گذاران آمریکایی ALK Capital به پایان رسید

روز پنجشنبه ، 31 دسامبر ، برنلی از اتمام معامله برای تصاحب 84٪ از شرکت آمریکایی مستقر در دلاور ، ALK Capital ، تأیید و تصویب شده توسط روسای لیگ برتر ، به موقع برای کنترل بازی فردا (شنبه) برابر فولام خبر داد.

در بیانیه ای ، آلن پیس ، مدیر عامل سابق باشگاه ALK و مدیر اجرایی سابق باشگاه MLS ، رئال سالت لیك ، گفت كه وی جایگزین مایك گارلیك به عنوان رئیس باشگاه برنلی خواهد شد و گارلیك به همراه سهامدار سابق جان باناشكویچ ، در هیئت مدیره جدید ALK Capital در برنلی باقی بماند ، و اطمینان از انتقال صحیح به مالکیت جدید و ارائه دانش ارزشمند از دوره هشت ساله ریاست این باشگاه.

وی ادامه داد: این دوره موفق منجر به دو صعود در لیگ برتر ، توسعه مرکز آموزش بارنفیلد و فوتبال اروپا در تورف مور برای اولین بار در بیش از نیم قرن شده است.

مایک گارلیک ، که تاکنون 50 درصد سهام Clarets را در اختیار داشت ، در بیانیه ای گفت: “در آلن پیس و تیم او ، ما از سرمایه گذاران اختصاصی Turf Moore که در اینجا در جامعه محلی زندگی می کنند و در یک باشگاه مانند زمین فوتبال سرمایه گذاری می کنند ، استقبال می کنیم. ، و فراتر از آن ، برای سالهای زیادی. “

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکرم “تملک Burnley FC توسط سرمایه گذاران آمریکایی ALK Capital پایان یافت.”

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *