نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترزا پورتلا نقره گرفت و هشتمین مدال را برای اسپانیا کسب کرد

[ad_1]

ترزا پورتلا نقره گرفت و هشتمین مدال را برای اسپانیا کسب کرد
ترزا پورتلا نقره گرفت و هشتمین مدال را برای اعتبار اسپانیا کسب کرد: توییتر

ترزا پورتلا از گالیسیا نقره گرفت و هشتمین مدال را برای اسپانیا کسب کرد.

این ششمین بازی های المپیک پورتلا است و او سرانجام موفق به کسب مدال مورد انتظار شد. او در مسابقات کانو- K 200 نقره به خانه آورد.او در سال 1982 متولد شد و در جوانی ورزشهای زیادی را تجربه کرد ، اما به زودی کانو را انتخاب کرد.

گالیسیایی 39 ساله گفت: “من سالهاست برای این مدال می جنگم” ،

“آخرین چیزی که در ابتدای کار به آن فکر کردم این بود که دخترم قبل از رفتن از اینجا به من گفت:” مادر ، امیدوارم شما برنده شوید. ” و من برنده شدم. من احساس می کنم که جنگیده ام و پشتکار دارم. “

این طلا توسط لیزا کارینگتون از نیوزلند گرفته شد که سومین مدال طلای متوالی او بود. در همین حال ، برنز به بانو اما آسترند رسید.

این هشتمین مدالی است که تیم اسپانیا در المپیک توکیو به دست آورد و امیدوار است بتواند خیلی بیشتر به دست آورد.

دروازه برای اولین بار ظاهر شدبازی های المپیک در سیدنی در سال 2000 ، فقط 18 ساله بود.

پیرس مورگان در دیگر اخبار المپیک می گوید بافتن تام دالی در فینال تخته پرش ثابت می کند که “هیچ کس به این المپیک اهمیت نمی دهد.”

تام دالی سرانجام مدال طلای مورد انتظار خود را بدست آورد ، اما پیرس مورگان به خاطر بافتن در فینال پرش 3 متر زنان در توکیو تلافی کرد. پیرس ، ستاره سابق صبح بخیر بریتانیا ، بارها از المپیک انتقاد کرده است ، و این تنها آخرین حفاری او است ، که به گفته وی از موضع وی حمایت می کند و هیچ کس به آن اهمیت نمی دهد.

المپیک به دلیل کمبود تماشاچی یکسان نیست ، چیزی که پیرس در مورد آن اظهار نظر کرد. رسانه های اجتماعی با کمی عکس العمل از بازیگرهای بافتنی دالی استقبال کردند و دارنده مدال طلا گفت که او را “در ذهن خود” نگه داشته است.

در فینال تخته فنری ، دالی در حال بافتن با پشم بنفش بود و پیرس گفت که این بدان معناست که “هیچ کس به المپیک امسال اهمیت نمی دهد”.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *