نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ترامپ از این مقام گرجی خواست که نتایج تماس تلفنی ضبط شده را تغییر دهد

[ad_1]

ترامپ از این مقام گرجی خواست که نتایج تماس تلفنی ضبط شده را تغییر دهد
ترامپ از زمان شکست در انتخابات نوامبر به جو بایدن ، تئوری های تقلب در رای دهندگان را برکنار کرده است – منبع تصویر: توییتر

بر اساس یک مکالمه تلفنی ضبط شده توسط واشنگتن پست ، DONALD TRUMP از یک رأی دهنده گرجی خواسته است تا نتایج این ایالت را در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تغییر دهد.

روز یکشنبه (2 ژانویه) ، واشنگتن پست (WP) بخشهایی از گفتگوی یک ساعته را که روز شنبه بین رئیس جمهور دونالد ترامپ و رئیس جمهور جورجیا برگزار شد ، منتشر کرد. وزیر امور خارجه برد رافنسپرگر.

در این کلیپ های صوتی می توان از ترامپ التماس و تملق به رافنسبرگر ، یک همکار جمهوری خواه ، برای یافتن رای کافی برای لغو پیروزی جو بایدن ، نامزد دموکرات در انتخابات نوامبر ، شنید.

وی همچنین مسئول انتخابات را به عواقب قانونی نامشخص تهدید کرد ، که رافنسبرگر بارها رئیس جمهور را سرزنش کرد و ادعا کرد که نظریه های وی در مورد تقلب در رای دهندگان ابطال شده است.

ترامپ در ضبط های صوتی منتشر شده WP گفت: “مردم جورجیا عصبانی هستند ، مردم کشور خشمگین هستند.” “و هیچ مشکلی ندارد که بدانید ، هوم ، شما دوباره حساب کرده اید.”

“پس نگاه کن.” تمام کاری که می خواهم انجام دهم این است که این کار را انجام دهم. من فقط می خواهم 11،780 رأی پیدا کنم ، که یک رای بیشتر از ما است. ترامپ در این ضبط با بیان اینکه “هیچ راهی وجود ندارد” برای از دست دادن تعداد آرا در این ایالت از جو بایدن رئیس جمهور منتخب ، به دلیل پیروزی در این ایالت ، گفت:

از زمان باخت در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر ، ترامپ بارها ادعا کرد که پیروزی جو بایدن نتیجه توطئه گسترده ای برای کلاهبرداری از رای دهندگان است. هنوز هیچ دلیل قابل توجهی برای اثبات ادعاهای جدی وی وجود ندارد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “ترامپ از رای دهندگان ایالت گرجستان خواست تا نتایج یک تماس تلفنی ضبط شده را تغییر دهد” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *