نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تخلیه انگلیسی ها از کابل در حال ورود به آخرین مرحله خود است

[ad_1]

تخلیه انگلیسی ها از کابل در حال ورود به آخرین مرحله خود است
تصویر: توییتر

نیروهای مسلح انگلیس پیش از این وارد آخرین مرحله تخلیه از فرودگاه حامد کرزی در کابل شده اند.

در حال حاضر توانایی بریتانیا برای رسیدگی به موارد اضافی بسیار کاهش یافته و تعداد اضافی نیز محدود خواهد بود. دیگر هیچ فردی برای تخلیه به فرودگاه فراخوانده نمی شود. تخلیه همه غیرنظامیانی که ما قبلاً آنها را پردازش کرده ایم ، ظرفیت لازم برای هواپیماهای نظامی انگلستان را برای بیرون کشیدن بقیه دیپلمات ها و پرسنل نظامی ما آزاد می کند.

تصمیم بسته شدن مرکز تخلیه توسط رئیس عملیات مشترک و مجاز از سوی وزیر دفاع گرفته شد. این نشان دهنده آخرین درک از وضعیت موجود است.

بن والاس ، وزیر دفاع آمریکا گفت: “اولویت اصلی ما در طی این فرایند حفاظت از همه بازیگران فعال در یک محیط پرخطر خواهد بود.

“متأسفانه در این فرایند همه نتوانستند تخلیه شوند. اما من به این دستاورد قابل توجه نیروهای مرزی ، نیروهای مسلح ، وزارت دفاع ، FCDO ، وزارت خانه ، که بیش از 13000 نفر را در 14 روز در طول عملیات گودال تخلیه کردند ، افتخار می کنم. ما به وظیفه خود در قبال همه کسانی که هنوز نتوانسته اند افغانستان را ترک کنند ، عمل می کنیم. ما تمام تلاش خود را برای اطمینان از رسیدن آنها به ایمنی انجام خواهیم داد. “او در 27 آگوست افزود.

تأسیسات فرآوری در هتل بارون در کابل نیز بسته شده است.

دولت افزود: “این به ما این امکان را می دهد که تلاش های خود را بر روی تخلیه شهروندان انگلیسی و سایر افرادی که در فرودگاه منتظر خروج هستیم ، متمرکز کنیم.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم ، حتماً به وب سایت یورو ویکلی نیوز (اخبار هفته ای یورو) برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود سر بزنید و ما را دنبال کنید فیس بوک و اینستاگرامبه[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *