نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تحقیقی آغاز شده است تا مشخص شود چه کسی تصاویر مت هنکوک را فاش کرده است

[ad_1]

تحقیق برای کشف این که چه کسی تصاویر مت هنکوک را کشف کرده است ، آغاز شده است
تحقیق برای کشف این که چه کسی تصاویر مت هنکوک را کشف کرده است ، آغاز شده است. تصویر: توییتر

تحقیق توسط وزارت بهداشت برای کشف اینکه چه کسی تصاویر مت هنکاک را فاش کرده است

وزیر ایرلند شمالی ، براندون لوئیس، تأیید کنید اخبار آسمان که تحقیقات رسمی برای بررسی نحوه فیلمبرداری از دوربین مت هانکوک آغاز شده است وایت هال سرانجام دفتری که او را در آغوش عاشقانه و دستیارش جینا کولادانژلو نشان می داد به روزنامه ملی راه یافت و دوربین مداربسته مورد بحث اکنون غیرفعال شده است.

صحبت ازTrevor Phillips در روز یکشنبهبرنامه ، وزیر در مورد خروج پرسنل مورد سال قرار گرفت و او فاش کرد که تحقیقات انجام خواهد شد ، گفت: “این چیزی است که ما باید به آن برسیم. کاملاً درست ، آنچه در ادارات دولتی اتفاق می افتد می تواند حساس و مهم باشد. بله ، من می دانم این چیزی است که وزارت بهداشت به عنوان یک تحقیق داخلی انجام خواهد داد. “

آلن جانسون و روری استوارت ، دو عضو سابق کابینه ، گفتند که در دوران تصدی آنها هرگز در دفاتر آنها دوربین نبوده و آقای جانسون روز یکشنبه به ترور فیلیپس گفت: “من هرگز نمی توانم درک کنم که چرا در دفتر وزیر خارجه دوربینی وجود دارد. “وقتی من وزیر بهداشت بودم یا در هر پنج موقعیت دیگر مطب هیچ وقت در مطب من دوربین نبود.”

___________________________________________________________

از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

کریس در یک دهکده کوچک در ولز متولد شد ، جایی که وی سالها شرکت ساختمانی موفق خود را اداره می کرد قبل از اینکه در سال 1990 تصمیم بگیرد آسمان خاکستری و باران را با نور خورشید و سبک زندگی کوستا دل سول جایگزین کند. در پایان سال گذشته ، وی به جنوب پرتغال نقل مکان کرد و اکنون در الگاروه زندگی می کند. او پس از آواز خواندن و بازی در یک گروه راک در ولز ، هنوز هم از بیرون رفتن و تفریح ​​در اوقات فراغت ، آواز خواندن در رستوران ها و باشگاه های گلف لذت می برد. علاقه ها البته موسیقی هستند ، به ویژه از دهه 60 و 70 ، فیلم ها ، رستوران های خوب و علاقه به طراحی گرافیک و بازاریابی آنلاین وجود دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *