نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تایلند در حال تشدید محدودیت ها برای کشف سویه جدیدی از کوید است

[ad_1]

تایلند در حال تشدید محدودیت ها برای کشف سویه جدیدی از کوید است
رودخانه چائو فرایا ، بانکوک.

تایلند با کشف یک سویه جهش یافته جدید Covid محدودیت ها را تشدید می کند

انتظار می رفت دولت تایلند محدودیت های ملی را روز یکشنبه (3 ژانویه) اعلام کند ، اما در عوض به مقامات منطقه ای اختیار داد تا تصمیمات خود را بگیرند. این خبر هنگامی منتشر شد که یونگ پوووراوان ، ویروس شناس ارشد در دانشگاه Chulalongkon در بانکوک ، اولین مورد کشور را در مورد ویروس Covid مسری تر B.1.1.7 ، در یک خانواده چهار نفره که از انگلیس بازگشته بودند ، تأیید کرد.

تایلند 315 مورد جدید ویروس کرونا را در موج دوم عفونت های خود که در سراسر کشور گسترش یافته گزارش کرده است. مقامات بهداشتی تأیید کرده اند که بیشتر موارد جدید از طریق انتقال محلی است. گروه کاری COVID-19 دولت گفت که موارد جدید شامل 21 مورد از خارج از کشور است.

در حال حاضر بسیاری از بخش ها محدودیت های جدیدی را در تایلند اعلام کرده اند و انتظار می رود در روزهای آینده این موارد محدود شود.

طبق گفته وزارت آموزش و پرورش ، از روز دوشنبه 4 ژانویه ، کلیه مدارس و مراکز آموزشی تا پایان ماه تعطیل هستند و انجمن خرده فروشان در بیانیه ای اعلام کرد که کلیه فروشگاه ها باید ساعت 21:00 تعطیل شوند.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید “تایلند محدودیتهای فشار جدید Covid را تشدید می کند” متشکرم برای اطلاعات بیشتر روزانه در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *