نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تانیا رابرتز بعد از اعلام مرگ مرده است

[ad_1]

تانیا رابرتز مرده نیست
تانیا رابرتز مرده نیست: pixabay

TANIA ROBERTS پس از تایید نماینده وی که هنوز زنده است ، مرده است

مایک تینگل در یکی از عجیب ترین پیام های مشاهیر تاکنون ، دوست و نماینده تانیا رابرتز ، صبح دیروز صبح (دوشنبه) گفت TMZ پس از اطلاع شوهرش ، لانس اوبراین ، از مراجعه شوهرش به لنس اوبراین ، موكل وی در مركز پزشكی Cedars-Sinai درگذشت كه پس از فروپاشی در خانه ، پس از بستری شدن در بیمارستان ، وی را در یك دستگاه تنفس قرار داده اند. او می توانست نفس بکشد و اینکه پس از آن مرد.

ظاهراً ، لنس با خانواده و دوستانش تماس گرفت تا به آنها بگوید تانیا مرده است ، و تینگل با انتشار پست در اینستاگرام گفت که “اخبار” چقدر “خراب” است.

تینگل از آن زمان به دلیل اعلامیه عذرخواهی کرده است TMZ اکنون گزارش می دهد ، “لانس اندکی پس از ساعت 10 صبح روز دوشنبه با بیمارستان تماس گرفت که تانیا هنوز زنده است. پینگل گفت لنس واقعاً معتقد بود تانیا مرده است.

لانس در حین یک پیوند ویدئویی زنده به یک ایستگاه رادیویی توضیح داد که به دلیل محدودیت های Covid-19 ، وقتی تانیا در بیمارستان بستری شد ، اجازه نداشت با او برود و سپس ، به طور باورنکردنی ، در وسط این مصاحبه ، که از بیمارستان تماس گرفت. که به او می گوید همسرش هنوز زنده است ، بدیهی است برتر از این که همسرش هنوز زنده است ، با ضبط فیلم هنوز وی را ضبط می کند.

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “تانیا رابرتز مرده نیست” متشکریم.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *